İtopya'daki ürünüm hala onaylanmadı

Berke Şengezer

Centipat
Merhabalar 27'sinde İtopya'dan aldığım 4 ürün hala onaylanmadı. Benden ertesi gün başka bir ürün sipariş eden arkadaşımın ürünleri dün gelmesine rağmen benim ürünlerim daha onaylanmadı. Bu Black Friday sürecinde yoğunluk olduğunu biliyorum fakat nedense biraz endişelendim. İtopya'dan ürün sipariş eden arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Merhabalar 27'sinde İtopya'dan aldığım 4 ürün hala onaylanmadı. Benden ertesi gün başka bir ürün sipariş eden arkadaşımın ürünleri dün gelmesine rağmen benim ürünlerim daha onaylanmadı. Bu Black Friday sürecinde yoğunluk olduğunu biliyorum fakat nedense biraz endişelendim. İtopya'dan ürün sipariş eden arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

O kadar uyarıya rağmen hala su iğrenç firmadan alışveriş yapıyorsunuz şaka gibi.

Benim de geç onaylandı. Aynı gün farklı zamanlarda ( birini sabah diğerini akşam almıştım) aldığım 2 farklı üründen 1 i 3 gün içinde onaylandı hemen geldi, diğeri 1 hafta dan sonra onaylandı, üzerine 3 gün kargo bekledi.

Oooho daha erken dur. Stoksuz ürünü stokta var olarak satıyorlar. Benim monitör 1 haftadan uzun sürmüştü.

Hocam 2 hafta oldu sipariş vereli, daha dün kargoya verdiler. Müşteri hizmetleri de 1 saat bekliyorsun yüzüne kapatıyor. Asus geri ödeme kampanyası var diye Asus marka klavye almıştım, bugün kayıt için son gün ve hala klavye yok ortalarda. Asus ile iletişime geçtim. Satıcıdan kaynaklı bir problem, telafi etmeleri lazım falan diyorlar da itopyaya ulaşamıyoruz ki. Ürün geldikten sonra sorunu çözemezsek iade etmeyi düşünüyorum, bir daha da bulaşmam bu siteye.

Arkadaşa hazır sistem sipariş ettik ayın birinde, hala tık yok. 😃 Bir de hızlı gelsin diye demonte istedik. En uygun fiyat orada olmasa hayatta yaklaşmazdım ama mecbur bekliyoruz. Bu şekilde çok şikayet var. Hazır sistemini 12 gün bekleyen birisinin yorumunu okumuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı