İtopya'dan aldığım 5500 işlemcinin faturası hala oluşturulmadı

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
AMD Ryzen 5 5500 aldım ancak hala faturası oluşturulmadı. Oyun hediyesi kampanyasından faydalanmak istiyordum ancak hala fatura oluşturulmadığı için maalesef başvuramıyorum. Kasım ayının 25'i satın aldım 11 gün hala ses yok. Sizce ne yapmalıyım?

AMD Ryzen 5 5500 aldım ancak hala faturası oluşturulmadı. Oyun hediyesi kampanyasından faydalanmak istiyordum ancak hala fatura oluşturulmadığı için maalesef başvuramıyorum. Kasım ayının 25'i satın aldım 11 gün hala ses yok. Sizce ne yapmalıyım?
Aradınız mı firmayı? Belki oluşturdular görmediniz.

Aradınız mı firmayı? Belki oluşturdular görmediniz.
Hocam aramadım ancak siparişler bölümünden "e-faturamı kaydet" seçeneğine tıkladığımda "siparişinizin faturası oluşturulmaktadır lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz" hatası veriyor.
Ürün yola çıkınca fatura oluşturuluyor genelde. Muhtemelen ellerinde yok bekletiyorlar.
Hocam işlemci çoktan elime ulaştı, yani işlemci elimde ama fatura yok...

Maili kontrol ettiniz mi?
Hocam işlemciyi alırken kendim için almamıştım, fatura adresini girerken satın aldığım tanıdığımın e-postasını girdim. Anlaşmamız da oyun benim işlemci onundu. Sizce onun e-postasına mı gitti acaba? Sitede çünkü e-faturayı kaydet dediğimde olmuyor.

Hocam işlemciyi alırken kendim için almamıştım, fatura adresini girerken satın aldığım tanıdığımın e-postasını girdim. Anlaşmamız da oyun benim işlemci onundu. Sizce onun e-postasına mı gitti acaba? Sitede çünkü e-faturayı kaydet dediğimde olmuyor.
bence arayın hocam 2 hafta beklemişsiniz .

Söyleyin kontrol etsin, mail olarak gitmiş olması lazım.
Tamamdır hocam kontrol edeceğim.
bence arayın hocam 2 hafta beklemişsiniz .
Talep yazdım cevap verdiler bende istedikleri bilgileri veridim bakalım ne olacak yazarım buraya.

@tristessehivernale @OnurOfc Yazdığım talep sonucu benden istenen bilgileri göndermem ile sorun çözülmüş bulunmaktadır. Tarafıma fatura gönderilmiştir konu kapanmıştır destek olan çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı