İtopya'dan alınan ayıplı ürün için ne yapılmalı?

Esperoja

Hectopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Blackshark V2 kulaklığım var, 2 ay önce satın aldığım, bir sorun çıktı. Garantiye göndermek istiyorum ancak garanti belgesiyle birlikte garanti firmasına mı göndermeliyim yoksa İtopya'ya mı göndermeliyim? İtopya'ya gönderirsem garanti süreci uzayacağı için direkt servise göndermeyi düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Memo35x

Picopat
İtopya'yı ara sor. Çünkü ayıplı donanımsa iade alınacak veya ücret iadesi olacaktır. İtopya tarafından da dönüş yapılması gerekir.

JeaLeusy

Hectopat
Aslında cevabı kendin vermişsin İtopya'ya verirsen İtopya'nın yapacağı senin adına servise yönlendirmek. Fakat orada birkaç gün bekler gelince de bekler bazen aramayı bile unutuyorlar senin için boşa bir dünya zaman kaybı olur. İtopya'nın yapacağı işi sen yapar servise gönderirsen süreç çok daha kısa olur.

KS
KS
Esperoja

Esperoja

Hectopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Aslında cevabı kendin vermişsin İtopya'ya verirsen İtopya'nın yapacağı senin adına servise yönlendirmek. Fakat orada birkaç gün bekler gelince de bekler bazen aramayı bile unutuyorlar senin için boşa bir dünya zaman kaybı olur. İtopya'nın yapacağı işi sen yapar servise gönderirsen süreç çok daha kısa olur.
Evet ancak bazı firmalar sıkıntı yaratıyor ürünü kendilerine göndermelerini istiyor.

Yer
Paten Sürüyor :D
Benim çalıştığım benzer firmalarda müşteri hizmetleri arızalı ürün getiren müşteriye ürünü biz gönderirsek zaman kaybedersiniz sizin göndermenizi öneririz diye bilgi veriyorlardı.
İtopya kendilerine gönderilen ürünleri kabul ediyorlar. Eski kartımı Servise yollarken onlar kendilerine vermelerini istemişti.

Yukarı