İtopya'dan alışveriş yapılmalı mı?

rexiss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar; İtopya'dan ekran kartıyla işlemci alacağım. Bir sorun yaşar mıyım, aldığım donanım bozuk gelirse, iadede sorun yaşar mıyım? Öneriyor musunuz?

Arkadaşlar; İtopya'dan ekran kartıyla işlemci alacağım. Bir sorun yaşar mıyım, aldığım donanım bozuk gelirse, iadede sorun yaşar mıyım? Öneriyor musunuz?
Donanımın bozuk gelmesi bir durum söz konusu olmaz. Sonuçta teknolojik alet, bozuk gelebilir ama ihtimali çok düşük. İade konusunda ve değiştirme konusunda doğru kargo firması ile iletirseniz sorun yaşamazsınız.
Depo taşımalarından kaynaklı ve kara cuma indirimi yaptıkları için sipariş teslim kısmı çok yavaş çalışıyor. Anlaşmalı oldukları UPS kargo firması da rezalet olduğu için paranızla rezil olma imkanınız çok yüksek. Mağazadan alışveriş yapacaksanız yapın, online olarak önermiyorum.
2 haftadır ürünü bekliyorum.

Şöyle anlatayım, ayın 19'unda 1 ürün 20'sinde 2 ürün sipariş ettim, 24'ünde biri 25'inde biri geldi ancak, ayın 19'unda sipariş ettiğim ürün halen gelmedi yolda. Bana belirtilen 5 iş günün hepsi 5. gününde kargoya verildi.

Geri
Yukarı