İtopya'dan hazır sistem alınır mı?

AlphaTürk

Centipat
Arkadaşlar bu bilgisayarı şimdi sipariş vereceğim. PSU'nun biraz C4 olduğunu biliyorum ama bana uygun sadece bu sistem var. Nasıldır, sizden de onay alıp siparişimi vereceğim. İtopya'da sorun yaşar mıyım, bir sıkıntı olmaz değil mi? Müşteri hizmetleri falan berbatmış ama sorun yaşamaz isem gerek kalmaz diye düşünüyorum, kötü olması olmaması. Yani özet: İtopya'dan sistem alsam sorun yaşamam değil mi?
Sistem bu;
Özelleştirerek: SSD'yi XPG 512 GB SX8100 yaptım.
PSU'nun kötü olduğunu biliyorum ama sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Hazır sistem olduğundan değişemiyorum.

Yer
Paten Sürüyor :D
Kasayı değiştirebilirsen alınabilir gibi duruyor bence. Fakat fiyatlar çok yüksek o fiyata RX 5700XT li sistem toplamıştım.

Tugra Okan

Decapat
Makaleler
1
Alma biraz aşıp bunu al şu an hiçbiryerde stok yok.

bugraatilla

Centipat
Makaleler
1
Yer
Maldivlerde 26 Tane Sevgilisiyle Güneşleniyor
Arkadaşlar bu bilgisayarı şimdi sipariş vereceğim. PSU'nun biraz C4 olduğunu biliyorum ama bana uygun sadece bu sistem var. Nasıldır, sizden de onay alıp siparişimi vereceğim. İtopya'da sorun yaşar mıyım, bir sıkıntı olmaz değil mi? Müşteri hizmetleri falan berbatmış ama sorun yaşamaz isem gerek kalmaz diye düşünüyorum, kötü olması olmaması. Yani özet: İtopya'dan sistem alsam sorun yaşamam değil mi?
Sistem bu;
Özelleştirerek: SSD'yi XPG 512 GB SX8100 yaptım.
PSU'nun kötü olduğunu biliyorum ama sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Hazır sistem olduğundan değişemiyorum.

Dün o fiyata RTX 3060 sistem gitti. Keşke bakıp alabilseydin.

SlackerX

Picopat
Yer
ANKARA
Bu fiyatlara ne olmuş böyle ya ben imzadaki sistemi 4300 TL'ye aldım daha 1 yıl olmadı. Çok bir aciliyetiniz yoksa şu mining olayının durulmasını bekleyin bence.

ckosedag9

Picopat
Biraz aşabilirsen bunu al:

Not: Eğer çoklu çekirdek gerektiren işlemler yapmayacaksan 10400F al.

lefel

Femtopat
Yer
Ankara
1 ay önce İtopya'dan hazır sistem aldım, 3 günde geldi hiçbir sorun da yaşamadım. Ha sisteme gelecek olursak o paraya o sistem alınmaz bana kalırsa.

Ghostone06

Femtopat
Aciliyetin yoksa bekle stoklar otursun daha rahat karar verirsin benim de ekran kartım yok 3 aydır bekliyorum yatıyor PC. Fiyatların aman aman düşeceğini sanmıyorum beklentiye girmemenizi de tavsiye ederim. Birkaç ekonomi videosu izledim ve şu anki krizden dolayı yükseltilen faizlerin etkisi geçtiğinde doların 12 civarına vurması bekleniyor. Stok arttığı ve mining GPU'ları çıktığı için fiyatlarda bir kırılma olur ancak doların yükselmesi ile de geri yukarı çıkıp dengelenecektir o. Toz pembe hayallerden kurtulup olaylara realist bakmak ve stok bekleyip ufak bir piyasa araştırması yapıp harekete geçmek en mantıklısı. Şu an acele verilecek bir karar 2 gün sonra pişman olmana sebep olabilir. Netice ufak paralar değil bunlar birçok insan için.

Yukarı