İtopya'dan monitör aldım memnun kalmadım

Arkadaşlar selamlar saygılar,
26 Kasım cuma günü "effsane cuma" kampanyasından AOC marka bir monitör aldım mağazaya giderek. Şu an monitörde ghosting var onun haricinde üründen nedense memnun kalmadım ayakları falan çok kötü masaya uyar diye düşünmüştüm fakat uymadı iade istiyorum sizce iade alırlar mı almazlarsa ne yapmam lazım?
Üstelik bu iki sebepten hangisini söylemem lazım ki iade garanti olsun?

Ürünü tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar selamlar saygılar,
26 Kasım cuma günü "effsane cuma" kampanyasından AOC marka bir monitör aldım mağazaya giderek. Şu an monitörde ghosting var onun haricinde üründen nedense memnun kalmadım ayakları falan çok kötü masaya uyar diye düşünmüştüm fakat uymadı iade istiyorum sizce iade alırlar mı almazlarsa ne yapmam lazım?
Üstelik bu iki sebepten hangisini söylemem lazım ki iade garanti olsun?

Ürünü tavsiye etmiyorum.

Ghosting var desen iade için yeterli.

Ürünün kendisi, kutusu ve yanında gelen parçaları bozulmadığı sürece 14 günlük iade hakkınız mevcut. Ürünün sizi memnun etmediğini belirterek iade edebilirsiniz. Olay THH boyutuna varabilir. Bununla ilgili forumda içerik mevcut.

Mağazadan aldığın bir ürünü kutusunu açıp denediğin için iade olarak kabul etmezler. İnternet için böyle bir süreç mevcut görerek almadığınız için deneyip memnun kalmazsan iade edebiliyorsun.

Hangi ürün bile olduğunu yazmadan tavsiye etmiyorum yazmışsın. Birkaç ay uğraştırabilirler iade için. Özellikle de görerek aldığın için daha da uzun olabilir.
AOC C24G1 24" 1ms 144hz Curved Gaming Monitör

Ürünün kendisi, kutusu ve yanında gelen parçaları bozulmadığı sürece 14 günlük iade hakkınız mevcut. Ürünün sizi memnun etmediğini belirterek iade edebilirsiniz. Olay THH boyutuna varabilir. Bununla ilgili forumda içerik mevcut.
Cevabın için teşekkürler fakat internette gezindiğimde işte online üzerinden alınmadığı için iade edemezsin falan diyorlar kesin bir bilgi var mı elimde kanıt olarak sunabileceğim ? @Uchiha Shisui adlı arkadaşımız bir link atmış hangi maddeyi kanıt olarak göstermeliyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı