İtopya'dan PC Toplanır mı?

NeoNNN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel İ7 8700k
Asus Nvidia GTX 1080 FE
16 GB Ram 3200mhz
Asus Tuf z370 plus
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar itopya'ya girip bir PC toplayacağım, sizce doğru yerde mi almış olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada fiyat araştırması yaptıysanız doğrudur tabi. İtopya güvenilir bir firmadır bu konuda aklınıza bir şey takılmasın. Önemli olan ürünlerin nerede uygun fiyatlı olduğuna bakmanızdır.

Piyasada fiyat araştırması yaptıysanız doğrudur tabi. İtopya güvenilir bir firmadır bu konuda aklınıza bir şey takılmasın. Önemli olan ürünlerin nerede uygun fiyatlı olduğuna bakmanızdır.
Kardeşim ama hepsiburadada daha ucuz ekran kartı fiyatları ve sayre

Evet güvenilirdir. Hazır sistem almak yerine toplama bilgisayar her zaman daha ucuza gelecektir. Bütçenizi belirtin sistem toplayalım.

Kardeşim ama hepsiburadada daha ucuz ekran kartı fiyatları
Öncelikle kardeşim şeklinde konuşmazsanız sevinirim. Hiç hoşlanmadığım bir şeydir. Ben piyasayı araştırdıysanız dedim zaten. Bazı fiyatlar Sinerji'de bile daha uygun. İnternetten güzel bir fiyat araştırması yaptıysanız en doğru alış-verişi yapabilirsiniz. İtopya güvenilirlik açısından bir sorun yaratmaz dedim ben.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı