İtopya'dan VOK-BIRTHDAY hazır PC alınır mı?

İşlemci fark etmez ama ekran kartını NVIDIA almayı planlıyorum. AMD ekran kartları hakkında pek iyi yorumlar duymadım şu ana kadar.
AMD evet ekran kartı kısmında sorunlu fakat 6000 serisinden alırsanız o sorunlar olmuyor diyebilirim. Şu an telefondayım maalesef bakamıyorum ama gaming gene bakın fiyat bakımından daha iyi kasalar olabiliyor.

Uygun fiyata hazır sistem alabileceğim site var mı öneri olarak. Ben bilinen bir yer olduğu için İtopya'dan bakmıştım.

AMD evet ekran kartı kısmında sorunlu fakat 6000 serisinden alırsanız o sorunlar olmuyor diyebilirim. Şu an telefondayım maalesef bakamıyorum ama Gaming gene bakın fiyat bakımından daha iyi kasalar olabita.

AMD evet ekran kartı kısmında sorunlu fakat 6000 serisinden alırsanız o sorunlar olmuyor diyebilirim. Şu an telefondayım maalesef bakamıyorum ama Gaming gene bakın fiyat bakımından daha iyi kasalar olabiliyor.

Taksitle alacağım için 17 18 bin TL civarına da çıkabilirim 6000 serisi ekran kartlarından hangisi daha iyidir? Söylediğim fiyata uygun.

AMD evet ekran kartı kısmında sorunlu fakat 6000 serisinden alırsanız o sorunlar olmuyor diyebilirim. Şu an telefondayım maalesef bakamıyorum ama Gaming gene bakın fiyat bakımından daha iyi kasalar olabiliyor.

Bir de 5600 veya 12400F gibi işlemciler beni uzun süre götürebilir mi? Başta da dediğim gibi yayın yapmayı planlıyorum biraz yorulabilir bilgisayar uzun vade de.

Son düzenleme:
Uygun fiyata hazır sistem alabileceğim site var mı öneri olarak. Ben bilinen bir yer olduğu için İtopya'dan bakmıştım.

Taksitle alacağım için 17 18 bin TL civarına da çıkabilirim 6000 serisi ekran kartlarından hangisi daha iyidir? Söylediğim fiyata uygun.

Bir de 5600 veya 12400F gibi işlemciler beni uzun süre götürebilir mi? Başta da dediğim gibi yayın yapmayı planlıyorum biraz yorulabilir bilgisayar uzun vade de.
Götürür evet, 6700XT veya 6750XT düşünün ekran kartında. 5 5600 ve 12400f yeterince besler bu kartları fakat 1080p onlineda darboğaz hafiften olabilir 2k kart çünkü ama pek sorun yaratacağını sanmıyorum.

Bunu öneririm.

Geri
Yukarı