İtopya'nın kargo durumu

Konfig

Centipat
Dün İtopya'nın sitesinde 3 parça ürün aldım internetten araştırdığım kadarıyla kargo olayları berbat ben de buna istinaden bugün acıbadem şubesine gidip ürünü kendim alayım dedim. Bu arada bana 30 dakika uzaklıkta acıbadem şubesi gittim. Oradaki elemana dün internet sitenizden ürün aldım ürün daha kargoya verilmemiş kendim almak istiyorum buradan dedim. Bana "buradan alamazsınız" dedi. Neden dedim. "internet sitesi deposu farklı" dedi. Peki aynı ürün bu dükkanda var stokta da görünüyor dedim internet deposu farklı dedi dedim ki kardeşim parasını vermişim ürünün kargo olaylarınız berbat İstanbul içine 4-5 günde kargo ulaştırıyorsunuz bizlik bir durum değil kargo firmasıyla alakalı dedi. Bende müdürünle görüşmek istiyorum dedim.

Bana verdiği cevap bu mümkün değil ne demek mümkün değil _seninle işim yok artık dedim oradan hemen arkadaşına seslendi. O da geldi o da aynı kelimeleri etti. İnternet deposunda dedim siz nereden tedarik ediyorsunuz o zaman bu ürünleri depo aynı depo size de veriyor elinizde de var. Şu an ürün vermiyorsunuz ama kem küm etmeye başladılar. Sinirlenip çıktım bende dışarı yoksa orada kapatıcaktım çocuğa bir tane. Haklıyken haksız olacaktım kısacası arkadaşlar İtopya internet sitesinden alışveriş yapmayın almayın aldırtmayın bir daha ürün alır mıyım oradan asla almam not: Müşteri hizmetleri hafta sonu telefonlara cevap vermiyor ama oraya gittiğiniz zaman müşteri hizmetleri bölümü açık ve sırada insanlar vardı isteyen cumartesi günü gidip kendi gözüylede görebilir müşteri hizmetlerini telefonlara bakmazlar ama yüz yüze işlemleri cayır cayır gerçekleştiriyorlar.

Hocam alırken şubeden alacağım diye işaret falan yok mu baştan işaretleyip alsaydın? Ofada çalışan adamların ne suçu var bu kadar kızmışsın onu anlamadım?

Bu durumda siz tamamen haksızsınız bide adamları azarlamışsınız.

Hocam alırken şubeden alacağım diye işaret falan yok mu baştan işaretleyip alsaydın? Ofada çalışan adamların ne suçu var bu kadar kızmışsın onu anlamadım?

Bu durumda siz tamamen haksızsınız bir de adamları azarlamışsınız.

Maalesef şubeden alacağım seceneği yok hocam sadece kargo ile almak var.
Eğer kargo olmadan almak istiyorsan gidip yüz yüze alacaksın. İnternetten sipariş vereyim de sonra gidip direk oradan alayım da böyle bir şey yok. Sonuna kadar haksızsın.

Şöyle bir durum var internetteki fiyatları ile mağaza fiyatları fark ediyor hocam o sebeble öyle yaptım yoksa dediğiniz gibi alırdım bende fakat mağazaya gidince o internete özel fiyat deniyor mağazada standart fiyattan satıyorlar gene.

Şöyle bir durum var internetteki fiyatları ile mağaza fiyatları fark ediyor hocam o sebeble öyle yaptım yoksa dediğiniz gibi alırdım bende fakat mağazaya gidince o internete özel fiyat deniyor mağazada standart fiyattan satıyorlar gene.
Zaten o yüzden internette ucuz, adamlar elektrik, kira falan vermedikleri için. Yapacağın bir şey yok internetten aldıysan ürün işleyişine karışamazsın.

Technopat da kız yok diyorlar. Sığır bile var kız da vardır herhalde.

Gücü emekçiye yeten ne olduğu belirsiz canlılar dolaşıyor Türkiye'de çok dikkat etmek lazım. Genel özellikleri hayatında yeteri kadar dayak yememiş oluyorlar eğer farkedersem genelde o açığı ben kapatıyorum düzeliyorlar. Umarım sizinle de denk geliriz şu ergen tansiyonunuz biraz törpülenmiş olur.

Umarım geliriz karşınızdakinin ergen olup olmadığını görmeden bilemezsiniz emekcinin her zaman yanındayız biz fakat müdürünle konuşmak istiyorum dediğim halde bu mümkün değil demesi nedir neden mümkün olmasın.
Zaten o yüzden internette ucuz, adamlar elektrik, kira falan vermedikleri için. Yapacağın bir şey yok internetten aldıysan ürün işleyişine karışamazsın.

Bende öyle yaptım yani oluruna bıraktım.

80 yaşında da olsan bu kafayla ergensin. Her T.C. Vatandaşı gibi ruhsal sıkıntılarını ve gündelik yaşamın zorluğunu "ona kapayacaktım, buna sokucaktım, şuna dalacaktım, müdürünü getir bana, nasıl ya ne demek olmaz öyle şey kabul etmiyorum" çıkışlarıyla dengelemeye çalışıyorsun.

Bayağı da oluruna bırakmışsın yani kral. Az önce sağdan kroşeyi çakıyordun satış temsilcisine. Bence ayna karşısına geçip hayatını ufak bir gözden geçir. Ben de aynı bu şekil bir insandım fakat bu öfkeyle ancak kendimi yiyip bitirdiğimi ve hayattaki hiçbir şeye aslında değmediğini fark ettim. Dünyaya bakış açım gerçek anlamda değişti.

Eskiden dayağa giderdi artık birisi çeker vurur malum ülke kabadayı dolduğu için, bence güzel bir tavsiye. Uyup uymamak sana kalmış. Bugünümü ölmeden atlatıyorsam insanlarla az ilişik kurup, kurduğumda da sakin kalarak "he" diyerek geçirdiğim için.

Allah'a şükür ruhsal sıkıntım yok gündelik yaşamın zorluğu her insanda var fakat bunu çevreye yansıtmıyoruz müdürünü getir demedim müdürünle konuşmak istiyorum dedim şimdi sitesinden ürün alıyorsun dükkanda da vardır bu ürün değil mi var ürün aynı ürün zaten kargoya verip günlerce bekletene kadar ayağına gelmiş müşteriye ürünü versen ne olur yani ücretini de ödemişsin.

Oluruna bırakmayıp napıcaksın adam orada sadece çalışan belki ürünü verebilirdi belki de salladı beni geçti bilemezsin fakat geçmiş konularda gördüm başka bir arkadaşta aynı yöntemle gidip ürününü almış bu olayda daha geçen sene yaşanmış yani böyle gidip alabiliyorsa bana neden yokuş yapıldı anlıyor musun?

Tavsiyen için teşekkürler sana kalsın tavsiyen. Senin görüşündür ergenlik vs sen sıkıntılıymışsın ben değilim şükür.

Kardeşim müstahak sizlere araştırmadan bilmeden tufaya düşüyorsunuz bu İtopya aynı geçen yılda aynıydı bu yılda indirimi görünce millet balıklama atlıyor sonra uğraş dur geçen yıl BF döneminde bir SSD aldım 2 hafta sonra kargoladılar teslimat süresini falan katmıyorum bu süreye çok yoğunlarmış falanmış filanmış. Amazon'dan sipariş veriyorum ertesi gün elime ulaşıyor hadi sizden bu kadar hızlı olmanızı beklemiyorum ama insan 3-5 iş gününde kargoya verir yani o kadar da değil o gün bugündür İtopya'dan ürün satın almayı bırak sitesini bile açmıyorum istediğim ürün 3 kuruş fazla olsun Amazon'dan alırım bunlar kazanacağına Amazon kazansın.

Geri
Yukarı