Çözüldü iTunes 4010 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

24F3R

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
REVİZYON UÇAK PLANLAMA
Arkadaşlar, iPhone 7 cihazıma DFU modda yazılım yüklüyordum, iTunes üzerinde 4010 diye hata aldım. Biraz baktım, Windows Defender kapatın diyordu, kapattım ama aynı hatayı alıyorum.

Çözüm
Cevap veren arkadaşlar teşekkür ederim. Söz konusu hatayı şu şekilde düzelttim. iTunes programını Windows mağzadan indirmiştim, komple kaldırdım. Sonra normal setup indirdim ve kurdum. Sonrasıda Apple sitesinde de belirttiği gibi bilgisayardaki güvenlik duvarı ve virüs programlarını kapattım. Sorunsuz yüklemeyi tamamladı.
Cevap veren arkadaşlar teşekkür ederim. Söz konusu hatayı şu şekilde düzelttim. iTunes programını Windows mağzadan indirmiştim, komple kaldırdım. Sonra normal setup indirdim ve kurdum. Sonrasıda Apple sitesinde de belirttiği gibi bilgisayardaki güvenlik duvarı ve virüs programlarını kapattım. Sorunsuz yüklemeyi tamamladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözüm olarak işaretlenmiş mesajda yanlışlıklar var. Bugün itibarıyla kullandığım Microsoft üzerinden indirilmiş ITunes'de dediğiniz gibi aynı hatayı aldım fakat konunun Windows güvenlik ile ilgili hiçbir bağlantısı yok. Yapmanız gereken iTunes programını direk olarak Apple sitesinden indirmek başka bir şey yapmanıza gerek yok. Ben Windows ile uğraşmadan programı indirerek dfu ile güncelleştirmeyi tamamladım. Muhtemelen Microsoft Store üzerindeki iTunes güncellenmeden bu sorun çözülmeyecektir.

Geri
Yukarı