iTunes olmadan iPhone'dan Dosya Aktarma

witze

Hectopat
iPhone 6S telefonuma MEGA uygulamasını indirip oradan telefonuma indirdim dosyayı. Fakat buradan sonra telefonuma indirmiş olduğum WinRAR dosyasını bilgisayarıma nasıl alacağımı bilmiyorum.

Bu işlem benim için şu an aşırı önem taşıyor. Sebebi ise bilgisayarı formatlamam gerekti fakat kullandığım ISO dosyası 2009'a aitmiş. Hiç dikkat etmemiştim çünkü format USB'mi uzun zamandır kullanmıyordum. E hal böyle olunca Windows update'dan güncelleme alamıyorum alsam bile indiremiyorum. W7 SP1 güncellemesi bile inmiyor. Bu dosyayı bilgisayara hızlı bir şekilde alabilmemin bir yolu var mıdır acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, 3 gündür bu işle uğraşıyorum artık illallah edecek noktadayım.

Ek olarak PC'ye iTunes kuramıyorum malum SP1 olmayınca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android bir cihazdan indirin. Ardından, telefonun dosya kısımlarında, download klasörünü bulun. RAR dosyası oraya iner. Ama bu işlemci sadece Android telefonda yapabilirsiniz. O RAR dosyasını, masaüstüne kopyalayın. Bu kadar.

iPhone 6S telefonuma MEGA uygulamasını indirip oradan telefonuma indirdim dosyayı. Fakat buradan sonra telefonuma indirmiş olduğum WinRAR dosyasını bilgisayarıma nasıl alacağımı bilmiyorum.

Bu işlem benim için şu an aşırı önem taşıyor. Sebebi ise bilgisayarı formatlamam gerekti fakat kullandığım ISO dosyası 2009'a aitmiş. Hiç dikkat etmemiştim çünkü format USB'mi uzun zamandır kullanmıyordum. E hal böyle olunca Windows update'dan güncelleme alamıyorum alsam bile indiremiyorum. W7 SP1 güncellemesi bile inmiyor. Bu dosyayı bilgisayara hızlı bir şekilde alabilmemin bir yolu var mıdır acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, 3 gündür bu işle uğraşıyorum artık illallah edecek noktadayım.

Ek olarak PC'ye iTunes kuramıyorum malum SP1 olmayınca.
Başka bir bilgisayarda indirme şansınız yok mu? İnternet kafe de olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı