iTunes'da 3194 hata kodu

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 11 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Selam, iTunes'le telefonumun sürümünü düşüreceğim ama başlayacak hata kodu 3194 hatası veriyor. Sizce neden?
Hata tam olarak Budur:

1663868708802.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, iTunes'le telefonumun sürümünü düşüreceğim ama başlayacak hata kodu 3194 hatası veriyor. Sizce neden?
Hata tam olarak Budur:

Eki Görüntüle 1524942
Hata iTunes'in yazılım güncelleme sunucusu ile iletişim kuramadığı için meydana geliyor.
hata vermeye devam ederse Download iOS Firmware for iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch, Apple TV and HomePod / IPSW Downloads bu site üzerinde yazılımı indirip yükleyebilirsiniz.

Hatayı apple sitesinde açıklamış onunda bağlantısı Bilgisayarınızda Hata 3194, Hata 17 veya "Bu aygıt istenen geliştirme için uygun değil" uyarı iletisiyle karşılaşırsanız

Selam, ITunes'le telefonumun sürümünü düşüreceğim ama başlayacak hata kodu 3194 hatası veriyor. Sizce neden?
Hata tam olarak budur:

Eki Görüntüle 1524942

Düşürmeye çalıştığınız sürümün imzaları kapalı olabilir imzalar kapalıysa da hata alırsınız. Bu hata kodu sunucuya bağlanamamayla alakalı ama dediğim gibi imzalarla alakalı da olabilir.

Düşürmeye çalıştığınız sürümün imzaları kapalı olabilir imzalar kapalıysa da hata alırsınız. Bu hata kodu sunucuya bağlanamamayla alakalı ama dediğim gibi imzalarla alakalı da olabilir.

14.5'e düşüreceğim.

Hata ITunes'in yazılım güncelleme sunucusu ile iletişim kuramadığı için meydana geliyor.
Hata vermeye devam ederse Download iOS Firmware for iPhone, iPad, iPod Touch, Apple Watch, Apple TV and HomePod / IPSW Downloads bu site üzerinde yazılımı indirip yükleyebilirsiniz.

Hatayı Apple sitesinde açıklamış onunda bağlantısı Bilgisayarınızda Hata 3194, Hata 17 veya "Bu aygıt istenen geliştirme için uygun değil" uyarı iletisiyle karşılaşırsanız

Hocam o dediğiniz siteden indirdim evet maalesef imzalar kapalı indirdim ama ITunes'le olduğu söylenmişti.

İmzalar kapalıysa geri yükleme yapamazsınız o yüzden hata alıyorsunuz. Sadece imzaların açık olduğu sürümlere düşürme yapabilirsiniz.

Hocam başka ne yapabilirim çünkü ne 15.üstüne çıkıbiliyorum ne altına ben 15.7'ye almak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı