İyi LoL oynayışını para kazancına nasıl çevrilir?

494528

Decapat
LoL'e tekrar başladım. Başlamışken de buna ayırdığım zamanı gelire dönüştürmeyi düşünüyorum. Nasıl yöntemler önerebilirsiniz? Canlı yayın aklımda ama bilgisayarımın ve internetimin gücü muhtemelen yetmez.

LoL'e tekrar başladım. Başlamışken de buna ayırdığım zamanı gelire dönüştürmeyi düşünüyorum. Nasıl yöntemler önerebilirsiniz? Canlı yayın aklımda ama bilgisayarımın ve internetimin gücü muhtemelen yetmez.
Canlı yayın, video falan hikaye. Ya eloboost falan yasak ama bu işte çok para var. Eğer ki uğraşamam HWID ban yemek istemiyorum diyorsan hesap falan satabilirsin.

En temizi eloboost yapmak. Bir Boost grubuna girin onlar alıcı bulur komisyon alır siz kasar paranıza bakarsınız.

Duo Boost, Boost, cashflow iyi oynamana bağlı. Fakat ben kolsuzum dersen leveling muhabbeti de var 30 lvle kadar hesabı kasıp ardından unranked bir şekilde satıyorsun euro ile satabilirsen güzel getirisi vardır.

Bir işte günlük 8 saat çalışıp 6000TL almaktansa eğlenceli bir şekilde boosta zaman ayırıp kazanmak daha kazançlı gibi hocam.
Kısa vadede kazançlı gibi gözüküyor fakat her oyunun bir bitiş süresi var LoL bir gün bitecek sonra ne yapacağız?
Uzun vadede düşünmek gerek.

Geri
Yukarı