İyi oynayamamanın sebebi oyuncu koltuğunun olmaması olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar uzun süredir CS:GO, Apex Legends, LoL, hunt: Showdown, Rainbow Six: Siege, DotA 2, Rocket League, Fortnite, PUBG ve daha aklınıza gelebilecek birçok rekabetçi oyunu oynadım. Ama nedense hiçbirinde gerçekten iyi oynuyorum diyeceğim kadar iyi oynayamadım. CS'de maksimum lem, LoL'de maksimum Plat'a kadar çıkabildim diğer oyunlarda daha da düşük. Önceleri eski bir laptop ile oynuyordum. Isınması ayrı kasması ayrı kapanması ayrı dertti. Bu yüzden iyi oynayamadığımı zannederken yeni bilgisayar alınca çok bir şeyin değişmediğini fark ettim. Bu sefer de 60Hz 5ms monitör yüzünden diye düşünmeye başladım. Ancak 165Hz 1ms monitöre geçince yine hayal kırıklığına uğradım zira şu an ping, FPS, düşük Hz, yüksek ms, kötü mouse vesaire gibi hiçbir bahanem olmamasına rağmen hala iyi oynayamıyorum. Şimdi aklıma geldi acaba oyuncu koltuğum olmadığı için olabilir mi? Eğer oyuncu koltuğu alırsam iyi oynamaya başlayabilir miyim? Teşekkürler.
İyi oyuncu bu sandalyeyle bile oynar.

Dosya Ekleri

• images (10).jpeg
    images (10).jpeg
    7,7 KB · Görüntüleme: 22
Bak güzel kardeşim, ben 3 sene kıçı kırık bir sandalyede oturdum. Her gün kıçıma ağrılar giriyordu. Bu bahane.

Son düzenleyen: Moderatör:
İroni yapmış. İşte biz de diyoruz ki: Oyuncu koltuğuyla ne alakası var? Demek ki yeteneğiniz yokmuş.
Ne demek oyuncu koltuğuyla ne alakası var? Bütün E-sporcular yayıncılar oyuncu koltuğu ile oynuyorlar. Neden onlar iyi oynuyor da diğerleri oynayamıyor hiç düşünmediniz mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı