İyi Parti'li Kürşat Zorlu: "Bize 13 Şubat'ta adayın açıklanacağı söylenmedi"

Ümit Özdağ'ı haber kanallarına çıkarmıyolar çıkardıkları zamanda mülteciler hakkında konuşmuştu ondan sonra haber kanallarına bir daha çıkmadı zaten.

Ne alakası var?

Zafer Partisi ülke genelinde teşkilatlandı da haber mi yapmadılar?
Zafer Partisi kadrolarına yeni ve önemli siyasetçiler katıldı da haber mi yapılmadı?
Ümit Özdağ, diğer parti liderleriyle bir araya geldi de görmezden mi gelindi?
İktidara gelmek için program açıkladı da bunu yayınlamadılar mı?
Soylu'ya düello teklif etti de basın gelmedi mi?

Ne istiyorsunuz? Sığınmacıları mancınıkla veya otobüsle göndereceğini açıklayacağı her popülist söylemi her gün ekrana mı taşısınlar? Sosyal medya ve ekranlarda oy oranından daha çok yer buluyor.

Soylu'ya düello teklif etti de basın gelmedi mi?

Evet ama adamı doğru düzgün haber yapmıyorlar Kılıçdaroğlu ve uzun adam sürekli televizyondayken Ümit Özdağ gibi bir siyasetçi neden haberlerde değil. En azından alt yazıda falan geçsin görenler araştırır.

Geçen hafta krt veya tele1'de bir programda stüdyo konuğuydu.
Yandaş kanallara mecbur değilsiniz.

Söylediğin kanalları ilk defa duyuyorum CNN Türk tarafsız kanal değil mi? Bu adamlar niye yapmıyor mesela adamın haberini.

Evet ama adamı doğru düzgün haber yapmıyorlar kılıçdaroğlu ve uzun adam sürekli televizyondayken ümit özdağ gibi bir siyasetçi neden haberlerde değil. En azından alt yazıda falan geçsin görenler araştırır.

Evet ama adamı doğru düzgün haber yapmıyorlar kılıçdaroğlu ve uzun adam sürekli televizyondayken ümit özdağ gibi bir siyasetçi neden haberlerde değil. En azından alt yazıda falan geçsin görenler araştırır.

Söylediğin kanalları ilk defa duyuyorum CNN Türk tarafsız kanal değil mi? Bu adamlar niye yapmıyor mesela adamın haberini.

6'lı masa ortak mutabakat metni bile sadece fox TV halk TV tele1 flash haber gibi sayılı muhalefet kanallarında yayınlandı havuz medyası o sırada belgesel veriyordu.

Olan yine vatandaşa oluyor. Bunların kafaları rahat.

6'lı masa ortak mutabakat metni bile sadece fox TV halk TV tele1 flash haber gibi sayılı muhalefet kanallarında yayınlandı havuz medyası o sırada belgesel veriyordu.

Tarihlere baksanız diyorum Halktv'nin YouTube kanalında ümit özdağ ile son paylaşımı 23 Kasım 2022.
Tele 1'in 1 ay önce.
Fox TV 2 hafta önce. En yenisi.
Flash haber 4 Aralık.
Benim bahsettiğim röportaj değil adamın görüntülerini göstermeleri.

Evet ama adamı doğru düzgün haber yapmıyorlar Kılıçdaroğlu ve uzun adam sürekli televizyondayken Ümit Özdağ gibi bir siyasetçi neden haberlerde değil. En azından alt yazıda falan geçsin görenler araştırır.

CNN Türk, görünüşte Tüpçü'nün kanalı...

Geri
Yukarı