Çözüldü İzin verilen uygulamalarda Çince yazılar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba başlangıca bir uygulamaya Windows güvenlik duvarı üzerinden izin ver dediğimde bir yere geliyor ve o sayfanın en altında 4 tane Çince yazılar var virüs olabilir mi? Bu arada Steam'den orijinal PUBG aldım bu yazılar ona ait olabilir mi?
Ekran Görüntüsü (2).png

Merhaba başlangıca bir uygulamaya Windows güvenlik duvarı üzerinden izin ver dediğimde bir yere geliyor ve o sayfanın en altında 4 tane Çince yazılar var virüs olabilir mi? Bu arada Steam'den orijinal PUBG aldım bu yazılar ona ait olabilir mi?
Eki Görüntüle 968064
O Çince yazıları Google Translate ile çevirebilir misin?

Ben PUBG'ye ait olduklarını düşünmüyorum. Kaspersky ve MalwareBytes ile taratın. (Dikkat edin MB'nin gerçek zamanlı koruması kapalı olsun.)

O Çince yazıları Google Translate ile çevirebilir misin?

Ben PUBG'ye ait olduklarını düşünmüyorum. Kaspersky ve MalwareBytes ile taratın. (Dikkat edin MB'nin gerçek zamanlı koruması kapalı olsun.)
Dostum maalesef yazıları kopyalayamıyorum.Windows defenderden tarama yaptırdığımda tehtit bulunmadı diyor sizin dediğiniz uygulamalardada yükleyip taratayımmı?Virüs olabilirmi bunlar bu arada bilgisayar donup kalmaya başladı reset atmak zorunda kalıyorum bunlar kaynaklandırıyor olabilirmi?

O çince yazılara tıkladığımda ayrıntılar diyorum ve bu yol çıkıyor karşıma.D:\Program Files\TxGameAssistant\AppMarket\DL\syzs_dl_svr.exe

Dostum maalesef yazıları kopyalayamıyorum. Windows Defender'den tarama yaptırdığımda tehdit bulunmadı diyor sizin dediğiniz uygulamalardada yükleyip taratayim mi? Virüs olabilir mi bunlar bu arada bilgisayar donup kalmaya başladı reset atmak zorunda kalıyorum bunlar kaynaklandırıyor olabilir mi?

Dediğimiz programlar en iyi antivirüslerden sadece ikisi onlar bir şey kesinlikle bulurlar.

Eki Görüntüle 968064
Ekran görüntüsü 2021-04-10 205942.png
Resimdeki yazıları Yandex OCR ile tarattım Tengxun çıktı. Tengxun, PUBG'nin yapımcısı olan Tencent'in Çince adı. Sıkıntı yok yani.

Geri
Yukarı