İzlediğim bir filmin adını hatırlayamıyorum

hela

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, direkt konuya geçmek istiyorum çünkü uzun zamandır arayıp bulamadığım bir film var.

Uzun zaman önce yaptığım bir otobüs yolculuğunda bir film izledim aslında tam izledim de denemez sadece sonunu gördün o yüzden sonunu anlatacağım, hatırladığım en önemli detay takım elbiseli bir çocuğun olduğuydu ve bir adamın onu kovaladığı daha sonra kovalamaca ardından çocuk bir şekilde adamın kafasına silah dayattırarak öldürmesini sağlıyordu ki kursun adamın tam kulağının yanından geçip kulağında duyma problemi yaşatıyordu ve çocuk tekrar kaçmaya başladı en sonunda adam o takım elbiseli çocuğu ağacın orada sıkıştırıp bir baltayı eline aldı daha sonrasına yanına siyah bir kurt sürüsü geldi ve kadın(sanırım oda kurtlardan biri idi) adama dönüp "bir meleği öldüremezsin" gibi bir cümle kurmuştu adam bir şekilde çocuğu öldürüyor muydu ondan tam emin değilim fakat filmin sonunda adam noel baba kılığında birin yanına kahverengi çantayı bırakıyordu. Filmin sadece bu kısmına denk geldiğim hiçbir şekilde bulamıyorum bilenleriniz varsa yazabilirler mi şimdiden çok teşekkürler.

Geri
Yukarı