İzlediğiniz en iyi Türk dizisi neydi?

Yer
Düzce
Bence en iyi Türk dizileri:

Leyla ile Mecnun.
Behzat C.
Aşk-ı Memnu.
Ezel.
Kurtlar Vadisi.
Şahsiyet

En sevdiğiniz veya en iyi olduğunu düşündüğünüz Türk dizileri nelerdir?

Son düzenleme:

AliÖzkan 7734

Hectopat
Makaleler
3
Neredeyse 3 yıldır bu ülke içinde yapılan hiçbir diziyi izlemedim. Cennet mahallesi izledim, kurtlar vadisi küçükken biraz izledim adanalı izledim selena izledim bez bebek izledim çocuklar duymasın, alemin kralı bayağı izledim. Ki bu çıkarımlarım bundan dolayı. Ha kötülerini izlemişsin diyebilirsin. Olabilir fakat, hiç umudum kalmadı 'TR' dizilerinde güzel biri dizi olma ihtimali.

Boş bir mesaj olmuş. Irkçılık gibi bir şey. Sana cevap vermek bile geri kafalılık oluyor yani ironi yaptığını sanması gerek normal zekada bir insanın.

İzlemeden genel olarak konuşmanda ayrı detay. Ergen klişesi demen komikmiş demişsin az önce. Kaç yaşındasın acaba? Önyargını kırıp ömrünün yarısını Arka Sokaklar'a vermeye çalışma.

Furkan GRFN

Picopat
Yer
Diyarbakır
Boş bir mesaj olmuş. Irkçılık gibi bir şey. Sana cevap vermek bile geri kafalılık oluyor yani ironi yaptığını sanması gerek normal zekada bir insanın.

İzlemeden genel olarak konuşmanda ayrı detay. Ergen klişesi demen komikmiş demişsin az önce. Kaç yaşındasın acaba? Önyargını kırıp ömrünün yarısını Arka Sokaklar'a vermeye çalışma.
Ergen klişesini ben demedim iyi oku istersen. 18 olacağım. Zevk renk tartışılmaz boş yapmamızın bir manası yok.

Yukarı