İzlediğiniz en iyi Türk dizisi neydi?

Konusuna bakmak yetiyor. ya da Türk dizisi olması yetiyor. Biliyorum klasik yaz dizileri gibi değildirler o kadar da kötü değildirler fakat, pek de farklı sayılmazlar. :)
Yabancı diziler için ölüp bitmiyorum onların sadece daha iyi olduğunu savunuyorum hiç olmazsa özgün yapımlar. Ön yargılı biri değilimdir normal de ama Türk dizileri yani 100 taneden belki 1 tane düzgün bir şey çıkar ama onda da şüpheliyim maalesef.

'The Walking Dead izlemedim çöp klişe zombi hikayesi' demekle aynı şey dedikleriniz hocam.

Ahaha çok komikmiş ilk defa senin kadar kendi milletini gömen birini görüyorum. Kendi milletini eleştirmeden önce bir kendine bakmalısın bence sırf Türkler yaptı diye çöp diyorsun :D
Neredeyse 3 yıldır bu ülke içinde yapılan hiç bir diziyi izlemedim. Cennet mahallesi izledim, kurtlar vadisi küçükken biraz izledim adanalı izledim selena izledim bez bebek izledim çocuklar duymasın, alemin kralı baya izledim. Ki bu çıkarımlarım bundan dolayı. Ha kötülerini izlemişsin diyebilirsin. Olabilir fakat, hiç umudum kalmadı 'TR' dizilerinde güzel biri dizi olma ihtimali.

'The Walking Dead izlemedim çöp klişe zombi hikayesi' demekle aynı şey dedikleriniz hocam.
Gülücük emojisi atmış bide yazık.

Cümlemde güzellik ile ilgili bir şey mi geçiyor? Kafan bayağı güzel sanırım ama sende bu cümleyle güzelliği bağdaştırabiliyorsan güzel değilsindir.
Anlamıyorsunuz beni dostlarım. Türkiye de dizi veya film sektörü kötü diyorum. Bilim kurgu dizisi yok, scifi yok. ''TR'' de ki klişe darama dizileri de gerçekten sıktı diyorum.

Neredeyse 3 yıldır bu ülke içinde yapılan hiç bir diziyi izlemedim. Cennet mahallesi izledim, kurtlar vadisi küçükken biraz izledim adanalı izledim selena izledim bez bebek izledim çocuklar duymasın, alemin kralı baya izledim. Ki bu çıkarımlarım bundan dolayı. Ha kötülerini izlemişsin diyebilirsin. Olabilir fakat, hiç umudum kalmadı 'TR' dizilerinde güzel biri dizi olma ihtimali.
Dediklerin arasından sadece Kurtlar Vadisini izledim bir de Alemin Kralı var ama o küçükken tam hatırlamıyorum onun hakkında yorum yapmayacağım. Kurtlar Vadisini küçükken izlediğin için anlamamışsındır belki bende küçükken biraz izleyip anlamayıp bırakmıştım. Büyüdüm yine izlemeye başladım şuan toplamda 278 bölüm izledim ama gram sıkılmadım hep eğlenceli geçiyor. Böyle savaş tarzı diziler sevmiyorsan ona bir şey demem ama senin bir türü beğenmemen onu çöp yapmaz.

Anlamıyorsunuz beni dostlarım. Türkiye de dizi veya film sektörü kötü diyorum. Bilim kurgu dizisi yok, scifi yok. "TR" de ki klişe darama dizileri de gerçekten sıktı diyoruo.

O zaman neden konu başlığını açan kişinin yazdığı dizilere izlemeden ön yargıyla hepsi çöptür diyorsun? Türk dizisi izlemiyorum de geç.

Anlamıyorsunuz beni dostlarım. Türkiye de dizi veya film sektörü kötü diyorum. Bilim kurgu dizisi yok, scifi yok. ''TR'' de ki klişe darama dizileri de gerçekten sıktı diyorum.
Türkiye'de dizi,film sektörü kötü olabilir ama yinede güzel diziler var. Senin beğendiğin türden olmaması Türkiye'deki dizileri çöp yapmaz mesela Kurtlar vadisi klişe drama dizisi değil.
Ah be arkadaşın ne demek istediğini yazmıştım. Bende suç buldun.
Öyle dümdüz yazınca yanlış anlamışım kusura bakma:D

Yeni konular

Geri
Yukarı