İzlemek istediğimiz diziyi izlerken sıkılma sorunsalı

Arkadaşlar sizde hiç bir dizi/film veyahut bir Video oyunu oynamak istediğiniz halde oynarken sıkıldığınız oluyor mu? Ben 13RW dizisini izlemek istiyorum ve hatta diziyi çok kaliteli buluyorum fakat izlerken sıkılıyorum ama içimden bir histe o diziyi bitirmezsem rahat duramayacaksın diyor ve tabii ki bu sadece film ve dizi sektörüne mahsus bir vaka değil aynısını Dota 2 için de yaşıyorum sizce ne yapmalıyım sıkılmama rağmen hemen izleyip bitirmeye mi odaklanayım? (bu arada vaktim bol o konuda bir sıkıntı yok)
Vay be okurken bu benim dedim aynısı bende de var mesela bi dizi izliyorum ama izlerken sıkılıp kapatasım geliyor ama yinede sonuna kadar izliyorum sonraki bölüm ne olcak diye merak edince de uzuyor gidiyor :D Uzun süre oyun oynayınca da aynısı oluyor.

Arkadaşlar kararımı verdim izlemek istediğim 13 Reasons Why Dizisininin ilk sezonunu bitireceğim eğer hoşnut kalırsam 2.sezonu'da bitireceğim.

Bi diziyi beğenmekten ziyade sürükleyici olması çok etkiliyor beni mesela House M.D dizisi benim bi çok arkadaşıma sıkıcı gelirken bana çok sürükleyici gelmesinden dolayı izleyebiliyordum. Arkadaşlarında dediği gibi bi oturuşta 10 bölüm izletebilen diziler her zaman kişiden kişiye değişiyor bir sürü diziyi 3-4 bölüm izledikten sonra bıraktığım oldu hatta 1-2 sezon izledikten sonra bıraktığım dizilerde oldu, bence sen senin için sürükleyici bir dizi bul :)

Bi diziyi beğenmekten ziyade sürükleyici olması çok etkiliyor beni mesela House M.D dizisi benim bi çok arkadaşıma sıkıcı gelirken bana çok sürükleyici gelmesinden dolayı izleyebiliyordum. Arkadaşlarında dediği gibi bi oturuşta 10 bölüm izletebilen diziler her zaman kişiden kişiye değişiyor bir sürü diziyi 3-4 bölüm izledikten sonra bıraktığım oldu hatta 1-2 sezon izledikten sonra bıraktığım dizilerde oldu, bence sen senin için sürükleyici bir dizi bul :)

Hocam genelde Netflix'teki Marvel başta olmak üzere çoğu diziyi bitirdim ama aklımda hala 13RW, Dark, Haunting of Hill House gibi diziler var diğerleri henüz ilgimi çekmiyor. Dediğim gibi 13RW ilk sezonu izlemeye çalışıcam ondan sonra duruma göre ya devam eder yada bırakırım yani en azından içimde diziyi daha yeni başlamadan bırakıyorum gibi bir takıntı oluşmasın.

1.5 Yıldır animeye başlayacağım diyorum en sonunda arkadaşımla beraber oturup izleyecektik ki...
Şuan olduğum gibi hastanelerde sürünüyorum:p.
Tavsiyem arkadaşınızla birlikte izlemeniz aynı anda o zaman sıkılmadan biter şahsen biz discord üzerinden Vikings i izleyip 3. Sezona kadar beraber izlemiştik.

Hocam genelde Netflix'teki Marvel başta olmak üzere çoğu diziyi bitirdim ama aklımda hala 13RW, Dark, Haunting of Hill House gibi diziler var diğerleri henüz ilgimi çekmiyor. Dediğim gibi 13RW ilk sezonu izlemeye çalışıcam ondan sonra duruma göre ya devam eder yada bırakırım yani en azından içimde diziyi daha yeni başlamadan bırakıyorum gibi bir takıntı oluşmasın.
Haunting of Hill House harika bir dizi bence. Güzel bir dizi olmuş şahsen beğendim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı