İzlemelik oyun tavsiyesi

Hocam 600-700 TL'ye bulursunuz Letgo'dan vs.
ben esnaftan aldım.
Ama dediklerini her Türk yaşıyor ben 3 yıl bekledim düzgün oyun oynamak için.

Bu arada Multiplayer yeni video yayınladı. Sony, artık PS3 kütüphanesini kaldırıyor. Oyunlara fiziksel yolla sahip olmadıkça indirip oynayamıyoruz.

Bu arada multiplayer yeni video yayınladı. Sony, artık PS3 kütüphanesini kaldırıyor. Oyunlara fiziksel yolla sahip olmadıkça indirip oynayamıyoruz.

Hocam ben korsan kullanıyorum çünkü kutulu oyun piyasada bulmak çok zor
Şimdi orijinal oyna korsana karşıyız diyeceksiniz ama (Sony) "adam demiş ki dükkanı kapatıyorum kardeşim PS5 ile ilgileniyorum artık umurumda değil PS3" bu bağlamda korsan mecbur ama Store olsaydı belki bir şans verirdim.

Korku oyunlarını izlemesi çok keyifli oluyor. Outlast gibilere bakabilirsiniz.
İzlemenizi tavsiye ederim. Donate seside jumpscare etkisi yaratıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben korsan kullanıyorum çünkü kutulu oyun piyasada bulmak çok zor.
Şimdi orijinal oyna korsana karşıyız diyeceksiniz ama (Sony) "adam demiş ki dükkanı kapatıyorum kardeşim PS5 ile ilgileniyorum artık umurumda değil PS3" bu bağlamda korsan mecbur ama Store olsaydı belki bir şans verirdim.

Korsan oyuna kesinlikle karşı değilim. 15 FPS oynadığım oyunu para verip de mi oynayayım? Sadece, beğendiğim bir oyunun hakkını vermek isterim. Param olunca gider Steam'dan alır ve helal olsun derim. Yoksa 250 birim para oyuna verilir mi gözünü seveyim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı