İzmir bakırçay üniversitesi bilgisayar mühendisliği

MayBasH

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Merhabalar. İstanbul yıldız teknik üniversitesi gıda mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Bölümü isteyerek yazmadım üniversite adı var diye yazmıştım haliyle çok memnun değilim şu an bölüme ilgim olmadığı için. Merkezi yatay geçiş ek madde 1'e göre yeniden tercih yapmayı düşünüyorum. Bu üniversitede okuyan veya bilgi sahibi olan biri fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

tolgahanuzun

Decapat
En iyi cevaplar
1
Yer
Istanbul
Ayrıca topluluklarını da araştırmanı tavsiye ederim. Izmirde küçük yazılım toplulukları var diye biliyorum.

chon

Kilopat
En iyi cevaplar
0
adı var diye yazmıştım
Adı mı var? Dostum Türkiye'de bile kimse tanımıyor o okulu. 😅 😁
Yatay geçiş için her bölüm kendi kontenjanına sahiptir. Not ortalamanız dahilinde değerlendirilerek sıralanıyor. Dolayısı ile yatay geçiş için iyi bir not ortalamanız olmalı. Tabi Anadolu'da kimsenin tercih etmeyeceği bir okula başvurursanız yüksek ihtimalle geçişiniz gerçekleşir. Büyük şehirler ve iyi okullar için ortalama şart.

fuatakbas

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Yatay geçiş için her bölüm kendi kontenjanına sahiptir. Not ortalamanız dahilinde değerlendirilerek sıralanıyor. Dolayısı ile yatay geçiş için iyi bir not ortalamanız olmalı. Tabi Anadolu'da kimsenin tercih etmeyeceği bir okula başvurursanız yüksek ihtimalle geçişiniz gerçekleşir. Büyük şehirler ve iyi okullar için ortalama şart.
Yıldız Teknik'i tanımıyor musun gerçekten?

@MayBasH istemediğin bölümde okuyacağına git istediğin bölümü oku boşver adını sanını. Profesyonel hayatta okulun önemi ilk işe girişte ve üst düzey yöneticilik kariyerinde işe yarıyor. Arada kalan yerlerde bilgi ve tecrübe, bu da işte kazanılıyor.

KS
MayBasH

MayBasH

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Dostum galiba pek bilgi sahibi değilsin yatay geçiş işlemleri için. Not ortalaması ve merkezi sınav puanı olarak 2 şekilde yatay geçiş yapabiliyorsun. Ben okul hakkında bilgi istedim, geçiş işlemleri için gerekli bilgiye sahibim.
Yıldız Teknik'i tanımıyor musun gerçekten?

@MayBasH istemediğin bölümde okuyacağına git istediğin bölümü oku boşver adını sanını. Profesyonel hayatta okulun önemi ilk işe girişte ve üst düzey yöneticilik kariyerinde işe yarıyor. Arada kalan yerlerde bilgi ve tecrübe, bu da işte kazanılıyor.
Çok teşekkürler hocam güzel yorumun için.
Ayrıca topluluklarını da araştırmanı tavsiye ederim. Izmirde küçük yazılım toplulukları var diye biliyorum.
Tavsiyen için teşekkürler.

Mertau

Femtopat
En iyi cevaplar
0
yıldız teknik üniversitesini kimse tanımıyor mu cidden? Arkadaşın mesajını düzgünce okuyunuz lütfen.

Mons

Decapat
En iyi cevaplar
0
Geç kaldım dostum kusura bakma Bakırçay'da okuyorum sormak istediğini sorabilirsin

KS
MayBasH

MayBasH

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Geç kaldım dostum kusura bakma Bakırçay'da okuyorum sormak istediğini sorabilirsin
Yok hocam estağfurullah. Bölüm neydi acaba ve üniversitenizde sence şuan eksikler neler.

nativelinux

Centipat
En iyi cevaplar
0
eski fetö okullarından biriydi sanırsam.yer olarak da izmirin ulaşımı zor bir yerinde.okul olarak fazla bilgim yok.

wthn

Decapat
En iyi cevaplar
1
Yer
İzmir.
Ben İzmir'liyim, Bakırçay Üniversitesi'ni ilk defa duydum. :D

Yukarı