İzmir'de Güvenilir Teknoloji Mağazaları

_MoRTaL_

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben pc toplamak için önereceğiniz alışveriş yerlerini bekliyorum. İzmir'de oturduğum için önereceğiniz yerlerin İzmir'de olması daha iyi olur. Ama önemli olan güvenilir olması ve sonra vereceği teknik destek, servis.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnventus ve SanalMarketim diyebilirim. Toplattığınızda 12 saat dayanıklılık testine sokuyorlar, eğer bir sorun olursa her parçayı tek tek değiştiriyorlar. 12 civarı sipariş verirseniz aynı gün toplayıp kargoluyorlar... Fiyat konusundada epey iyiler ikiside. Tercih sana kalmış ama benim kişisel tercihim sanalmarketim... Çeşitlilik bakımından. Bu arada monitör neye karar verdin? :D

İnventus ve SanalMarketim diyebilirim. Toplattığınızda 12 saat dayanıklılık testine sokuyorlar, eğer bir sorun olursa her parçayı tek tek değiştiriyorlar. 12 civarı sipariş verirseniz aynı gün toplayıp kargoluyorlar... Fiyat konusundada epey iyiler ikiside. Tercih sana kalmış ama benim kişisel tercihim sanalmarketim... Çeşitlilik bakımından. Bu arada monitör neye karar verdin? :D

Sizin önerdiğiniz ASUS monitöre karar verdim. Ama Benq'nun RL modelleri de var oyuncular için ve daha uygun fiyatlı.

VATAN COMPUTER - BENQ - 21.5" RL2240H LED OYUN MONİTÖRÜ - Monitör

Bu nasıl? Bir de Vatan Computer, VatanCard'a ne kadar indirim yapıyor?

VatanCard'a pek indirim yapmıyor hatta hiç yapmıyor galiba arada bir %25 indirim oluyordu o da artık pek olmuyor. Özellikleri neredeyse aynı ama bu biraz daha küçük. Beyaz olması da değişik bir özelliği size kalmış. İki monitörde çok iyi.

İnventus gerçekten güzel. Herkesten olumlu yorumlar alınıyor. Henüz alışveriş yapmak kısmet olmadı :) Hem fiyatlarda çok uygun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı