İzmir'de Masaüstü Bilgisayarı Tamircisi

ersin3535

Kilopat
Daha fazla  
Masaüstü PC 2 kere tamirciye götürdüm. Zamanında ama 2 side doğru duzgun yapamadılar. PC'yi kasma sorunu var. Ne yaptıysam olmadı. Bana İzmirde işinin ehli bir PC tamircisi önerir misiniz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin nedir bileşenlerini yaz.

İzmir/ üçyol,
Şükrü saraç oğlu caddesi betonyol.

Data bilgisayar var senelerin bilgisayarcısı ve naumusu ile ekmek kazanıyor. Her konuda yardımcı olur.

Diğerleri namussuzlukla mı kazanıyor 😄 İlk defa tamirci fanboyu gördüm ilginç...
Abi ben getirdim 8GB ram vardı şimdi 4GB olmuş.

+ driver yükledim kardeşim normalde 4’dü.

Evet namussuzlukla kazanan var hele bu devirde.. hepsi için demiyorum ancak kimin ne yaptığı belli olmaz.

Bu zamana kadar tamirciye pc vermedim. Bütün sorunlarını kendim çözerim. Anlamayanlar tabiki verecekler. Malesef pc parçaları pahalı zaman kötü kimseyede güven olmayınca kendi önlemlerinizide alacaksınız. Onun için size tavsiyem sistem ve parça özelliklerinizi Aida64 gibi programlarla ekran görüntüsü alarak telefona kaydedin. Yada parçalarınızın görünmeyen yerlerine ufak işaretler koyun. Böylece parça eksikliği yada değişimini farkedersiniz. Öte yandan sıkıntın basit bir formatla çözülebilecek gibi. Sistemin eski ise 64 bit windows yüklenmiş olabilir.

Sistemin nedir bileşenlerini yaz.

eski konuda yazıyor hocam tum sistem özelikleri

Sistemi yaz nerede kasıyor genel olarak mı oyunlarda mı bilelim bakalım.

eski konuda yazıyor hocam sistem ozelıklerim
İzmir/ üçyol,
Şükrü saraç oğlu caddesi betonyol.

Data bilgisayar var senelerin bilgisayarcısı ve naumusu ile ekmek kazanıyor. Her konuda yardımcı olur.

Tesekurler hocam

Benim problem donanımsal hocam bircok şey denedim nafile
Bu zamana kadar tamirciye pc vermedim. Bütün sorunlarını kendim çözerim. Anlamayanlar tabiki verecekler. Malesef pc parçaları pahalı zaman kötü kimseyede güven olmayınca kendi önlemlerinizide alacaksınız. Onun için size tavsiyem sistem ve parça özelliklerinizi Aida64 gibi programlarla ekran görüntüsü alarak telefona kaydedin. Yada parçalarınızın görünmeyen yerlerine ufak işaretler koyun. Böylece parça eksikliği yada değişimini farkedersiniz. Öte yandan sıkıntın basit bir formatla çözülebilecek gibi. Sistemin eski ise 64 bit windows yüklenmiş olabilir.

Donanımsal problem hocam buyuk ıhtımal benim olay cunku yaptırdıgımın ertesı gun kasmalar vardı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı