İzmir'den İstanbul'a gezmeye gitmek için ne kadar bütçe gerekir?

HamzaGFB

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İzmir'de yaşıyorum, 1 ay sonra falan İstanbul'a gideceğiz gezmeye falan. Uçakla gideceğiz otel gezme, yeme, içme falan ne kadar tutar tahmini olarak uçakla gidiş geliş dahil toplam ne kadar tutar? İnşallah anlatabilmişimdir :)

Arkadaşlar İzmir'de yaşıyorum, 1 ay sonra falan İstanbul'a gideceğiz gezmeye falan. Uçakla gideceğiz otel gezme, yeme, içme falan ne kadar tutar tahmini olarak uçakla gidiş geliş dahil toplam ne kadar tutar? İnşallah anlatabilmişimdir :)

Hocam aslında biraz göreceli bir soru bu. Kimisi 4 yıldızlı otelde kalır kimisi 5 yıldızlı kimisi özel arabayla kimisi taksiyle kimisi otobüsle gezer kimisi gider 1000 liralık yemek yer kimisi 10 liraya ekmek arası yer kimisi jetski kiralar kimisi sahilde yürür yani aralarında da ciddi bir fark olur saçma bir soru olmuş. İstanbul büyük bir yer istersen bir günde bile 5000 lirayı harcarsın dediğim gibi neler yapacağına bağlı.

7K her şey dahil. Taksi sadece 1 km'de yaklaşık 20-25 TL yazmış oluyor açılış fiyatı dahil.
Tek kişilik geceliği 200-300'den bir yerde kalırsınız.
Ama 7K tam yeter, yanınızda biraz daha para olsun.

Bu konu aslında senin para harcama tutumunla alakalı. Gezmeyi, yemeyi seven biriysen çok fazla masraf etmezsin. 5.000 lira bence yeterli olur. Ancak benim gibi iflah olmaz, mekanlarda takılmayı seven birisiysen bu tamamen mekanların insanfına kalmış demektir. :)

Bu konu aslında senin para harcama tutumunla alakalı. Gezmeyi, yemeyi seven biriysen çok fazla masraf etmezsin. 5.000 lira bence yeterli olur. Ancak benim gibi iflah olmaz, mekanlarda takılmayı seven birisiysen bu tamamen mekanların insanfına kalmış demektir. :)
Aynen öyle bende öyle düşünüyorum göreceli biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı