Izoly destekleyenler

Ucuz ürün yapıyorlar Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 gibi sitelerde de toplama bilgisayarların içine konan SSD'leri RAM'leri var sırf 100-200 TL daha ucuz diye bilmeyen insan doğal olarak onu alıyor. Tabi kalitesi iş işten geçtikten sonra anlaşılıyor. 2-3 yıl önce ben de bunlardan almayı düşünüyordum bütçem sınırlıydı fazla alternatifi yoktu neyse ki gözüm açıldı.
Siteye baktım bu var. DDR5 ne zaman çıktı da haberimiz yok?
Eki Görüntüle 679299

3000 TL'ye de i5-650'lik koyulmaz be insaf.

Videoya girin ve "Heres" isimli kullanıcının ( o ben oluyorum ) yazdığı yoruma gelen yanıtlara bakın.
Hepsine de tek tek cevap verdim. En sonunda susturdum allaha şükür. Ağzım biraz bozuktur kusuruma bakmayın ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
vallahi helal olsun ama yine de gerek yok cahile laf anlatmaya

Videoya girin ve "heres" isimli kullanıcının ( o ben oluyorum ) yazdığı yoruma gelen yanıtlara bakın.
Hepsine de tek tek cevap verdim. En sonunda susturdum Allah'a şükür. Ağzım biraz bozuktur kusuruma bakmayın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İyi sabretmişsin hocam.

Arkadaşlar, YouTube yorumlarında geziyorum da Izoly'i destekleyen aşırı büyük bir kesim var. Diyorum eski işlemciler koyuyorlar falan, adam bana diyor ki: 30 FPS oynamak istiyorsa alır kardeşim, sana ne? Demek ki ona yetiyor. Bir de Izoly'nin iç sesi diye bir kanal şey yazmış 1. nesilden 9. nesile kadar işlemci üretiyor. Parası olan zaten en yükseğini alır, parası olmayan Teknobiyotik'ten alır diye. Bunların soyu birleşiyor sanırsam. Turbox, Teknobiyotik falan. Bir de çocuklar 3000 TL'ye alabileceğin en iyi sistem bu diyorlar. Ben bu durumlarda çok hassasım. Kimsenin kazıklanmasını istemiyorum. Bu çocukları nasıl uyarırız?

Dostum boşver uğraşmaya değmez. Alsınlar kendileri de öğrenirler neden tavsiye edilmediğini.

Performanstan çok süse, ışıklara önem verdikleri için bu bilgisayarları alıyorlar. Arkadaşlarına akıllarınca hava atıyor olabilirler. İzoly'de işini biliyor arkadaşlar. Kızmayın markaya. Sazanları hangi noktadan vuracağını (RGB) biliyor. Siz önerinizi yapın, hala anlamazsa karışmayın.

Şu zamana kadar gördüğünüz bütün izoly guardları unutun.

Geri
Yukarı