Izoly GTX 1050 Ti ekran kartı kullanıcı yorumu

Hocam eğer memmun iseniz ne mutlu size, fiyatta 2500TL piyasa için iyi bir fiyat. Bence alınır ama bütçeniz yeterse bilindik INNO3D, Palit, MSI, ASUS gibi markalı tercih etmek daha iyi olacaktır.

Memnunum aldığıma pişman etmedi beni. Palit'i de geçtiğini söyledim zaten yazıda ama diğerlerini bilmiyorum.
FurMark testi yaptınız mı?

Evet en fazla 85 gördüm ben boşta %10 oyunda 45-55 arası takılıyorum.
Hocam bende kart arıyordum önerir misiniz bu kartı alırsam sorun olur mu?

Öneririm sorun çıkartmadı bana ama Turbox'tan uzak dur.

En fazla 80 gördüm 45-55 arası takılıyorum.

Alınır hocam boş konuşuyor ona soruyorsun o kullandı da mı soruyorsun R9 280X hem fiyat hem performans olarak alır bu arada seni 4 yıl götürür.

1050 Ti için 80 derece fazla.
Memnunum aldığıma pişman etmedi beni. Palit'i de geçtiğini söyledim zaten yazıda ama diğerlerini bilmiyorum.

Evet en fazla 85 gördüm ben boşta %10 oyunda 45-55 arası takılıyorum.

Öneririm sorun çıkartmadı bana ama Turbox'tan uzak dur.

Turbox'la Izoly aynı şeyin laciverti.

Hocam GTA 5 en yüksekte çimende drift atarken gördüm 80'ni onun dışında yok yani.

Ön yargılarını kırmalısın sistem olarak öyle ama Turbox Izoly ekran kartlarının yanına yaklaşamaz.

Ön yargılarını kırmalısın sistem olarak öyle ama Turbox Izoly ekran kartlarının yanına yaklaşamaz.

Hocam kullandınız mı?

Öyle her şey kullanmakla olmuyor. Bana grafiklerle gelin. Kaynaklarla gelin. Aksi taktirde hiçbir şey iddia etmeye hakkınız yok.
Doğrudur hocam ama şu an yokluktayım ya R9 280X alacağım ya da bu 1050 Ti'ı alacağım
2 yıl idare etsin yeter
Eğer o kadar götürmez derseniz 280X alacağım

Hocam siz ekran kartı alacağınız zaman ayrı bir konu açın. Benimle beraber bir kaç kişiyi etiketleyin. Size yardımcı olacağız. Bu kartı almak gibi bir hata yapmayın.

Hocam okudum, ama yalnızca konu FPS değil. Ekran kartının kalitesi, içindeki çip, ömrü vs bunlarda önemli.

Hocam okudum, ama yalnızca konu FPS değil. Ekran kartının kalitesi, içindeki çip, ömrü vs bunlarda önemli.

Soğutma güzel soğutuyor çip kalitesini bilmem tek sıkıntısı %90 kullanımı geçtiğinde ses biraz artıyor sıkıntı yaşamadım şu ana kadar 5 aydır memnunum gayet güzel FPS ve performans sunuyor.

Geri
Yukarı