Izoly N12X için RX 550 vs GT730

• Konuyu başlatan boci
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 892

boci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir bilgisayar bakarken Izoly'nin hazır bir sistemine denk geldim. İsmi: Izoly N12X. Sorum ise şu: Bu ürünü N11 üzerinden almayı düşünüyorum fakat ekran kartı seçmem gerekiyor. Bunlardan biri RX550, diğeri ise GT730. Seçim kısmında RX550'nin oyun canavarı olduğu yazıyor ama GT730 daha ucuz (arada neredeyse 1000 TL fark var). Sizce fiyat farkı için değer mi?

(Başka bir sistem tavsiyeniz varsa yazar mısınız?)

Merhaba, yeni bir bilgisayar bakarken Izoly'nin hazır bir sistemine denk geldim. İsmi: Izoly N12X. Sorum ise şu: Bu ürünü N11 üzerinden almayı düşünüyorum fakat ekran kartı seçmem gerekiyor. Bunlardan biri RX550, diğeri ise GT730. seçim kısmında RX550'nin oyun canavarı olduğu yazıyor ama GT730 daha ucuz (arada neredeyse 1000 TL fark var). Sizce fiyat farkı için değer mi?

Elinizi yavaşça o Izoly'den çekin. RX 550 480p Very Very Low ayarda CS:GO'da oyun canavarıdır.

Merhaba, yeni bir bilgisayar bakarken Izoly'nin hazır bir sistemine denk geldim. İsmi: Izoly N12X. Sorum ise şu: Bu ürünü N11 üzerinden almayı düşünüyorum fakat ekran kartı seçmem gerekiyor. Bunlardan biri RX550, diğeri ise GT730. Seçim kısmında RX550'nin oyun canavarı olduğu yazıyor ama GT730 daha ucuz (arada neredeyse 1000 TL fark var). Sizce fiyat farkı için değer mi?

Hocam öncelikle izoly gördüğünüz yerden kaçmanızı öneririm. Bütçe belirtirseniz daha iyi yardımcı oluruz.

Geri
Yukarı