Izoly N12X için RX 550 vs GT730

• Konuyu başlatan boci
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 915
Kullanacağım monitöre bağlıki sanırım bu 75Hz bir monitör olacak ve 75Hz monitörlerinde ortalama 800-1000 TL arasında olduğundan dolayı SSD dahil 3500-3700 TL arasında değişebilir.
Elinde herhangi bir disk var mı? Yoksa bütçeni 3800 yapabilir misin?

Screenshot_2021-04-17-17-58-45-532_com.android.chrome.jpg

Eki Görüntüle 979128

Hocam gerçekten çok teşekkür ederim sizide yordum kusura bakmayın bu arada hard disk almayı planlıyorum şimdilik zaman geçtikçe SSD alacağım.

-pardon siz ssd bulmuşsunuz

Hocam gerçekten çok teşekkür ederim sizide yordum kusura bakmayın bu arada hard disk almayı planlıyorum şimdilik zaman geçtikçe SSD alacağım.

-pardon siz ssd bulmuşsunuz
SSD olmadan sistem kurulmaz artık. Patriot Burst alıp ileride hard disk ekleyebilirsin. Ama eğer bütçen diğer Seagate 250 GB SSD ye yeterse onu almanı tavsiye ederim.

-Pardon siz SSD bulmuşsunuz.

SSD olmadan sistem kurulmaz artık. Patriot Burst alıp ileride hard disk ekleyebilirsin. Ama eğer bütçen diğer Seagate 250 GB SSD'ye yeterse onu almanı tavsiye ederim.

Hmmm, sonradan ekleme imkanım varsa neden olmasın?

1)Izoly almamanızı öneririm.
2)2. el sistemler alınabilir(test edip alınmalı)
3)bütçenizi arttırıp 2022'yi bekleyebilirsiniz böylece sistemler fiyat olarak ufakta olsa azalabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı