Izoly N12X tanıtım videosu çeken arkadaşımız

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşımız acaba videoyu çekerken ne düşünüyordu?

Tam olarak 1.07'nci dakikaya bakın. Çocuk pimi çekilmiş bomba almış hala klavyenin dandikliğinden bahsediyor.

Yorumları okudum. Bir tane bilgili kişi yok. Herkes hayırlı olsun falan yazıyor. Yine o like peşinde koşan minik arkadaşlarımız yorumlarda her zamanki gibi. Ayrıca saçma kısmı yorumlarda sistemin kötü olduğunu belirten arkadaşlara Izoly markasını savunan birkaç kişi var. Aslında kafaları çok iyi biliyor musunuz? En alt seviyeden en iyi sistemi savunuyorlar. Biz olsak normalde ne yaparız? En iyi sistemi savunuruz değil mi? Yorumlardaki bazı arkadaşlar en iyi olanı savunuyorlar yani Izoly markasını. Fakat buradaki sıkıntı en alt seviyeden en iyisini savunmaları.

Yine bir Izoly vakası. Yine geçmiş olsun. Umarım arkadaşımız durumun vahimliğini anlar en kısa sürede.

3 haftadır sorun çıkarmamış. Bak bak. GTA V 40FPS alıyor, efsane bilgisayar.
3-4 aya elinde patlayacak haberi yok.
Bu arada o klavyeyi ben kullanmıştım, hissiyatı rezil. Telefonun dokunmatik klavyesi daha iyi diyebilirim :p
Mouse ağırmış. Ulen ben kullanırken masaya vuruyordum zıplıyordu mouse. Neyi ağır?

Unlost'un ayarlarını yaptım System32'yi sildim çözünürlüğü 800x600 yaptım ama esporcu ayarları FPS 50 katına çıktı.
System32'yi silip oyun oynamak mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu hakkında şöyle uzun uzun, makale gibi, destan gibi yorum yapabilecek birisi var mı forumda?
@enes.wtp @Caner Uncu @Megaton @yika38 @Motionless IN White @Yener K. @passat

Yeni konular

Geri
Yukarı