Izoly N12X tanıtım videosu çeken arkadaşımız

Arkadan dandik elektrikli süpürge sesi geliyor, hala sessiz diyor. Tam çıldırmalık.

''herkes merba arkaşlar'' ile başlaması ayrı bir kötülük.

Bu arada bir şey fark ettim. Fotoğraflarda gösterilen kasa ile yolladıkları kasanın görüntü olarak alakası yok. İğrenç bir kasa zaten.

Konuşmayı bilmiyor. Yeni okumayı sökmüş galiba. Yazık kafasına.

Kasa süper diyor, içindeki işlemci ondan daha yaşlı. Bilmiyor işte.

PSU zaten saatli bomba. Her power butonuna basışında pinini çekiyor.

Ekipmanlar zaten berbat. Preo markasını kötülemek istemem ama malzeme kalitesi bir Logitech falan değil. Dark gibiler, malzeme kalitesi eh, ürün güzel. İzoly ekipmanlar ve o monitör iğrenç zaten.

Bunları satanda suç asıl. Git dandik 4 ciguli ekran kartı koy, bir kaç RGB. Hah, çocuk kandırma sistemin hazır. Bunlar satılmasa, çocuklar paşa paşa gidip adam akıllı sistem toplamak zorunda kalacaklar.

Arkadaşı Allah'a havale ediyorum. Saygılar.

Arkadan dandik elektrikli süpürge sesi geliyor, hala sessiz diyor. Tam çıldırmalık.

"Herkes merba arkaşlar" ile başlaması ayrı bir kötülük.

Bu arada bir şey fark ettim. Fotoğraflarda gösterilen kasa ile yolladıkları kasanın görüntü olarak alakası yok. İğrenç bir kasa zaten.

Konuşmayı bilmiyor. Yeni okumayı sökmüş galiba. Yazık kafasına.

Kasa süper diyor, içindeki işlemci ondan daha yaşlı. Bilmiyor işte.

PSU zaten saatli bomba. Her Power butonuna basışında pinini çekiyor.

Ekipmanlar zaten berbat. Preo markasını kötülemek istemem ama malzeme kalitesi bir Logitech falan değil. Dark gibiler, malzeme kalitesi eh, ürün güzel. Izoly ekipmanlar ve o monitör iğrenç zaten.

Bunları satan da suç asıl. Git dandik 4 ciguli ekran kartı koy, birkaç RGB. Hah, çocuk kandırma sistemin hazır. Bunlar satılmasa, çocuklar paşa paşa gidip adam akıllı sistem toplamak zorunda kalacaklar.

Arkadaşı Allah'a havale ediyorum. Saygılar.

Izoly aslında gizli bir nükleer firma. Ülkemiz alışkın olsun diye şimdiden hazırlık yapıyorlar, dalga geçmeyelim 🤣🤣

Bu arkadaşla yarıştıralım. İkisi de bilgisiz fakat biri kolsuz, diğeri kararlı. Bakalım hangisi alacak?

Izoly aslında gizli bir nükleer firma. Ülkemiz alışkın olsun diye şimdiden hazırlık yapıyorlar, dalga geçmeyelim 🤣🤣
Aynı zaman TSK ile anlaşmaları var. Her ay 100 bin adet güç kaynağı satıyorlar. Bayağı iyi patlıyorlarmış :)
Bu arkadaşla yarıştıralım. İkisi de bilgisiz fakat biri kolsuz, diğeri kararlı. Bakalım hangisi alacak?
Bu İzoly alan arkadaş ezer. Hiç olmazsa sesini duyabiliyorsunuz.

Yazık ya nasıl kazık yediğini bilmiyor :)
Bu arada unutmuşum arkadaşın videoya gidip yeni C4'ün hayırlı olsun demek lazım.

Geri
Yukarı