Izoly PC'de oyunlar kasıyor

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Bu PC'yi aldığım güne lanet olsun. Başta CS, GTA 5 vs bayağı oynatıyordu. Şimdi en düşük sistemli oyunları zor açıyor, kafama lanet olsu. N 5000'e aldık bir de. Şimdi olmuş 10000, ne para var ne bir şey bizimkiler memnun fakat ben kaldım. Para da yok, yeni PC'ye malum ekonomiye keşke o zamanda farklı PC alsaymışız. Roblox açıyordu en son, şu an onu açar mı emin değilim. Şu an PC de kullandığım mouse Turbox mousesi, şaka gibi ama gerçek yukarıda odamda ekipmanlar var. PC faresiz kalmasın diye aldım, PC eksik bazı şeyler zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu PC'yi aldığım güne lanet olsun. Başta CS, GTA 5 vs bayağı oynatıyordu. Şimdi en düşük sistemli oyunları zor açıyor, kafama lanet olsu. N 5000'e aldık bir de. Şimdi olmuş 10000, ne para var ne bir şey bizimkiler memnun fakat ben kaldım. Para da yok, yeni PC'ye malum ekonomiye keşke o zamanda farklı PC alsaymışız. Roblox açıyordu en son, şu an onu açar mı emin değilim. Şu an PC de kullandığım mouse Turbox mousesi, şaka gibi ama gerçek yukarıda odamda ekipmanlar var. PC faresiz kalmasın diye aldım, PC eksik bazı şeyler zor.
Keşke o markaya hiç yönelmeseydin , sistem özellikleri neler ?

Keşke konu açsaydın. Emin ol o aldığın pc fiyatına çok daha iyisi önerilirdi.

İzoly aldığınızı duyunca, kendim kazıklanmış gibi üzüldüm, hep de üzülürüm bu markayı alanlara. Bir çok çocuğunu sevindirmek isteyen aile, bu marka yüzünden hem çocuğunu üzmüş oluyorlar, hem de kendi paraları gidiyor.

Zamanımda bir arkadaşım onu ucuzluğuna kanmasın diye uyardığım halde almıştı. O kadar yavaş ve problemliydi ki yeni bilgisayar almanın zevkini yaşayamamıştı. O olduğunuzu sanmak üzereydim İzmir'i görünce.

Turbox, Izoly gibi markaların ürünlerini alan insanlara gerçekte acıyorum. Sümerlilerden kalma sistemlere asla verilmemesi gereken paraları veriyorsunuz.

Geri
Yukarı