Izoly savunan bir video

Dolar olmuş 7.40 hayat pahalanmış kim bilir laf yapan insanların aylık geliri ne kadar. Biz bilmiyor gidip yüksek güzel kaliteli sistem toplamayı. İmkanımız vardı da biz mi toplamadık mecburen aldık işimizi görüyor birkaç sene idare etsin zaten parça değişimi yaparım

Saçmalama "dolar 7.49 olmuş"muş. Ben o fiyata 2 yıl sabırla tek tek indirim bekleye bekleye 2500 TL'ye mis gibi sistem topladım."KaSaSi IşIqLı DeĞiL" söyleyeyim a-RGB. Bunlara inanmayın kendiniz sabırla indirimleri bekleye bekleye toplayın.

Yalnız o çocuk bence her şeyin farkında çakallıktan yapıyor. Yakın zamanda Izoly yetkilileri fabrikaya mı bir yere çağırmışlar oradan güzel bir sistem vermişler diye biliyorum.

Çocuk her sene farklı bir İzoly almıyorsa doğrudur. Hatta sahibiyle akraba bile olabilirler. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çocuk her sene farklı bir Izoly almıyorsa doğrudur. Hatta sahibiyle akraba bile olabilirler. 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence çocuk Izoly'nin sahibi.

Daha çok küçük. Hevesle yeni bir bilgisayar almış ve övüyor.
Çok zevk alıyor. RTX 2080 bile alamayacağımız bir tat alıyor belki. Art niyet beslemiyor.

Ama yine de komik ;).

Fakat bu videoyu buraya atmanız onun linç yemesine dahi sebep olabilir. İstersem 5 dakika içerisinde kanalını bulup ''Anguta bak kazık yemiş jıobnpkgnhıohg'' yazabilirim.
Çok özgüvenli dursa da çok etkilenirler. Ufak bir öneri olsun ;).
Hocam ben korktum siz hacker mısınız? 😳

Yeni konular

Geri
Yukarı