İzoly ve turbox neden alınmaz?

Trerdem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
2023 Bekleyin göreceksiniz(!)
Başlıkta gördünüz gibi size Izoly ve Turbox neden alınmaz olduğunu göstereceğim örnek bir sistem ile TURBOX Intel I7 920 8gb Ram 1tb Hdd 4gb Ekran Kartı 21,5'' Monitörlü Masaüstü Bilgisayar | Trendyol
Bu sisteme baktığımızda babaannemizden yaşlı bir işlemci görüyoruz ki kim bilir 60. el bir de en azından burada kaçıncı nesil olduğunu yazmış bazı sistemlerinde i7 yazıyor kim bilir kaçıncı el ve kaçıncı nesil o sistemin fiyatına çok daha iyi ikinci nesil sistem kurulur ki kurdum linkleri bırakacağım ki zaten onlarda ya 2. el 3. el bende forumda 1 aylığım daha yeni sayılırım ama bazı arkadaşlar Izoly Turbox alınır mı diye konular açıyorlar alınmaz 2. el sistem linkleri.
Monitör 21.5 inch Phılıps (Temiz Arayana) - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 893669083 Bu konu çokça açılmış ama benim demek istediğim şey fiyata neler yapılabileceği saygılar
Başlıkta gördünüz gibi size Izoly ve Turbox neden alınmaz olduğunu göstereceğim örnek bir sistem ile TURBOX Intel I7 920 8gb Ram 1tb Hdd 4gb Ekran Kartı 21,5'' Monitörlü Masaüstü Bilgisayar | Trendyol
Bu sisteme baktığımızda babannemizden yaşlı bir işlemci görüyoruz ki kim bilir 60. el bir de en azından burada kaçıncı nesil olduğunu yazmış bazı sistemlerinde i7 yazıyor kim bilir kaçıncı el ve kaçıncı nesil o sistemin fiyatına çok daha iyi ikinci nesil sistem kurulur ki kurdum linkleri bırakacağım ki zaten onlarda ya 2. el 3. el bende forumda 1 aylığım daha yeni sayılırım ama bazı arkadaşlar Izoly Turbox alınır mı diye konular açıyorlar alınmaz 2. el sistem linkleri.
Monitör 21.5 inch Phılıps (Temiz Arayana) - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 893669083 bu konu çokça açılmış ama benim demek istediğim şey fiyata neler yapılabileceği saygılar

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı