J2 şarj olmuyor

unknownpeople3

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Selam dostlar, elimde bir tane Samsung Galaxy J2 telefon var. 1-2 gün öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu. Sonra dışarı çıktım telefonda cebimdeydi. Elime aldığımda sarı ekran ve siyah çizgiler vardı. Sonra telefon kapandı. Eve geldim şarja taktım, şarj ile ilgili hiçbir görüntü ekrana gelmiyor. Sadece anlık olarak bir tane ışık yanıp aniden sönüyor. Sizce ne olmuş olabilir? Bir çözümü var mıdır?

Hocam yeni pil alacağınıza 300 TL'ye temiz iPhone 5Sler var 150 200 TL arası temiz 4Sler var bir telefon değiştir bence j serisi hem kötü yani diğer Samsung serilerine göre hem de J2 eski bir telefon IPhone'nun parçaları da ucuz dur ;)

J serisi kötü değil. Belirtmeyi unutmuşum, telefonun 10 yıla yakın bir ömrü var. Galiba cenaze töreni zamanı geldi...

J serisi kötü değil. Belirtmeyi unutmuşum, telefonun 10 yıla yakın bir ömrü var. Galiba cenaze töreni zamanı geldi...
J serisi kötü değil biliyorum mesajımda zaten Samsungun serilerinde j serileri kötü demiştim :)
J serisi kötü değil biliyorum mesajımda zaten Samsungun serilerinde j serileri kötü demiştim :)
Bütçeniz varsa 700 800 iPhone SE 2016 model var bakabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı