J7 Core "Cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden Güvenli Klasör oluşturulamıyor"

BaserisX

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Galaxy J7 Core telefonuma geçen günler de ROOT atmıştım. Daha sonra Unroot yapmak istediğim de telefon yarı brick gibi bir şey olmuştu. Ben de internetten Stock ROM yükledim ve telefon normale döndü ama normal de 4.5G çeken telefon 4G çekiyor ve güvenli klasöre girdiğim de "Cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden Güvenli Klasör oluşturulamıyor." Diyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler..

Bu bir sorun değildir. KNOX sayacını tetiklemişsiniz. Bunun geri dönüşü yok. Gizli klasör artık kullanılmaz halde. Aynı şekilde Samsung Health'de.

Şebeke ayarlarınızı kontrol edin. Olmadı cihazın model numarasını kullanarak doğru ROMu indirin. Ayrıca bu kadar dert edilecek bir şey değil. Aynı şeylerdir.

Telefonun modelini girerek Stock ROM yükledim. Her şey çalışıyor, sadece dediğim sorunlar oldu.

Ayrıca ROM'u yükleyince OTA'dan güncelleme geldi onu da yükledim.

Anladım. Yapacak bir şey yok sanırım.

Hocam Stock ROM’lar bazen farklı olabiliyor. Yani görünüş anlamında.
Peki telefonda bir sıkıntı olur mu? Batarya performansını etkiler mi? Bataryam çok iyi gidiyor. ROM yüzünden bir sıkıntı olmaz inşallah.

Son düzenleme:
Anladım. Yapacak bir şey yok sanırım.

Peki telefonda bir sıkıntı olur mu? Batarya performansını etkiler mi? Bataryam çok iyi gidiyor. ROM yüzünden bir sıkıntı olmaz inşallah.
Özel ROM yüklemediğiniz müddetçe bir değişiklik olmayacaktır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Özel ROM yüklemediğiniz müddetçe bir değişiklik olmayacaktır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.
Rahatsız ediyorum ama son bir sorum olacak. Sanırım yüklediğim Stock ROM TR versiyonu değil. Hiçbir şey silmeden TR Stock ROM indirip TWRP'den kursam sıkıntı olur mu? Yoksa her şeyi silip ondan sonra mı TR versiyonunu yüklesem?

Yeni konular

Geri
Yukarı