J7 Core'dan sonra nasıl bir telefona geçilmeli?

Bütçe
3000

biyolog16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 3.5 yıldır J7 Core kullanıyorum. Ekran super AMOLED. Kamerası vasatın altı ve 16 GB hafızası var. Çok akıcı değil fakat donmuyor. Android 9.0
Şimdi telefon yenilemek istiyorum. Ancak 2.000 TL'ye alacağım bir telefon daha iyi değil. IPS ya da TFT ekranlar var. Daha iyi bir telefon için en ucuz ne alabilirim sizce
3000₺ ye alacağım bir telefon daha iyi olur mu? Oyun oynamıyorum bu arada.

Arkadaşlar selam. 3.5 yıldır J7 Core kullanıyorum. Ekran super AMOLED. Kamerası vasatın altı ve 16 GB hafızası var. Çok akıcı değil fakat donmuyor. Android 9.0
Şimdi telefon yenilemek istiyorum. Ancak 2.000 TL'ye alacağım bir telefon daha iyi değil. IPS ya da TFT ekranlar var. Daha iyi bir telefon için en ucuz ne alabilirim sizce.

Hocam uzun yıllar kullanırım derseniz Realme 7 var ancak IPS LCD.
Onun dışında Note 10 öneririm ve evet daha iyi (yazılımı saymazsak).

Şimdi telefon yenilemek istiyorum. Ancak 2.000 TL'ye alacağım bir telefon daha iyi değil. IPS ya da TFT ekranlar var. Daha iyi bir telefon için en ucuz ne alabilirim sizce

Redmi Note 9 öneririm. Kullanıyorum kendim.

Hocam daha az önce böyle bir konu açmadınız mı?

Evet ama oyun oynamıyorum yazmış arkadaş. Yazdığım gibi WhatsApp, Zoom, Discord vb uygulamalarda donmuyor.
1625659576488.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ama oyun oynamıyorum yazmış arkadaş. Yazdığım gibi WhatsApp Zoom Discord vb uygulamalarda donmuyor.

Hocam ama çok daha iyi seçenekler var işte.
O uygulamada çok daha az ısınan, çok daha az donan seçenekler var.
Note 9'u kendi başına değerlendirsek bile F/P bir cihaz değil.

Geri
Yukarı