J7 Prime 2017 46 derece normal mi?

naesS4

Centipat
Makaleler
1
Yer
Salon sandalyesi.
Telefonum 3-4 yıllık ve boşta sadece mobil veri açıkken CPU-Z'den baktığımda thermal kısmında 46, battery kısmında 36,3 derece gösteriyor. Bu sıcaklıklar bir telefon için nasıldır? Şu an yaşadığım şehir 18 derece ama ev daha sıcak denilebilir. Telefonum 'Samsung Galaxy J7 Prime 2017'.

Taylan Dinler

Decapat
Yer
Ankara
Telefonum 3-4 yıllık ve boşta sadece mobil veri açıkken CPU-Z'den baktığımda thermal kısmında 46, battery kısmında 36,3 derece gösteriyor. Bu sıcaklıklar bir telefon için nasıldır? Şu an yaşadığım şehir 18 derece ama ev daha sıcak denilebilir. Telefonum 'Samsung Galaxy J7 Prime 2017'.
Hocam normal gibi.

TheJovenshire

Centipat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Eski bir model ısınması normaldir zaten performanslı bir telefon dönemine göre çok da fifi yapmayın yani normal gibi duruyor boştaysa 50yi geçerse sıkıntı olabilir boşta iken

RamooY

Centipat
Makaleler
1
Yer
Siyah Corsair 5000D AirFlowun içinde
Bir keresinde 80 dereceleri gördüm sanki telefon değil bilgisayar. Oyunda 70-75'e kadar sorun olmaz. Boşta 46 derece biraz fazla.
1627199620961.png

Sence normal mi? Bu attığım telefon ile j7 arasında tabii ki dağlar kadar fark var ama yine de çok fazla geldi bana. Bilmiyorum.

KS
naesS4

naesS4

Centipat
Makaleler
1
Yer
Salon sandalyesi.
Eki Görüntüle 1117584
Sence normal mi? Bu attığım telefon ile J7 arasında tabii ki dağlar kadar fark var ama yine de çok fazla geldi bana. Bilmiyorum.

Hocam kastettiğiniz batarya sıcaklığı mı? Thermal kısmındaki sıcaklık mı? Benim 46 dediğim thermal kısmındaki. Eğer sıcaklık telefonlarda batarya üzerinden ölçülüyorsa batarya 36,3 derece. Bir de telefon metal kasa ve siyah olduğu için bu sıcaklıklar normal mi değil mi karar veremedim.

RamooY

Centipat
Makaleler
1
Yer
Siyah Corsair 5000D AirFlowun içinde
Hocam kastettiğiniz batarya sıcaklığı mı? Thermal kısmındaki sıcaklık mı? Benim 46 dediğim thermal kısmındaki. Eğer sıcaklık telefonlarda batarya üzerinden ölçülüyorsa batarya 36,3 derece. Bir de telefon metal kasa ve siyah olduğu için bu sıcaklıklar normal mi değil mi karar veremedim.

Evet bahsettiğim sıcaklık batarya sıcaklığı. Metalin sıcaklığa olumlu yönde etkisi var ama siyah ise özellikle şu günlerde daha fazla ısınabilir.
Sanırım 4 senelik bir cihaz ve normal karşılıyorum. Ben 46 derece olarak değerlendirdim, bundan dolayı fazla demiştim. Gözümden kaçmış.

KS
naesS4

naesS4

Centipat
Makaleler
1
Yer
Salon sandalyesi.
Evet bahsettiğim sıcaklık batarya sıcaklığı. Metalin sıcaklığa olumlu yönde etkisi var ama siyah ise özellikle şu günlerde daha fazla ısınabilir.
Sanırım 4 senelik bir cihaz ve normal karşılıyorum. Ben 46 derece olarak değerlendirdim, bundan dolayı fazla demiştim. Gözümden kaçmış.

Sorun değil, teşekkürler.

Yukarı