J7 Prime G610F ROM atılmıyor

Yer
türkiye
Daha fazla  
Önceki yazımda bahsettiğim blackpanther ROM'unu kullanıyordum.
Sonra aynı yapımcının başka ROM'unu buldum video için wipe/format data yaptım.
Bulduğum yazılımı flashlarken hata aldım sonra tekrar kurmayı denedim ama TWRP hata verdi.
Hangi ROM'u kurarsam kurayım ayı hatayı alıyorum.
Screenshot_2022-02-14-06-49-00.png

kullandığınız yada daha ileri sürüm twrpyi tekrar flashlarsanız sorun çözülüyor
Kullandığınız ya da daha ileri sürüm TWRP'yi tekrar flashlarsanız sorun çözülüyor.

Son düzenleme:
Farklı bir TWRP sürümü deneyin.

Buradaki sürümü şu anda kullanıyorum bir sıkıntısı yok.

Sizin TWRP'nin img dosyasını paylaşır mısınız?
O TWRP'yi bu cihaz için ilk defa görüyorum.

ayrıca bende oluşan sorun twrp ile alakalı değil
bahsettiğim (blackwidow rom) romda hata alınca stock rom twrp den nasıl kurulur videosu çekmek istedim
boot dosyasını flashlayınca oldu bu sorun

Son düzenleme:
Ayrıca bende oluşan sorun TWRP ile alakalı değil.
Bahsettiğim (Black Widow ROM) ROM'da hata alınca stock ROM TWRP'den nasıl kurulur videosu çekmek istedim.
Boot dosyasını flashlayınca oldu bu sorun.

Önceki konunuzda create vendor sormuştunuz, onu kurduysanız revert vendor ile eski haline getirin.
Sizin kullandığınız TWRP ile linke bıraktığınız farklı.

1644850810887.png

Bu TWRP üzerinde turuncu tema bile bulunmuyor, fstab bağlantıları da karışık duruyor.

Sıkıntının TWRP olmaması imkansız, boot.img sadece sistemi boot ederken kullanılır recovery. İmg bunların hepsinden bağımsızdır. Siz yine de yukarıda attığım TWRP ile bir deneyin en kötü olmaz ise stok roma tekrar geçip halledersiniz.

Önceki konunuzda create vendor sormuştunuz, onu kurduysanız revert vendor ile eski haline getirin.
Sizin kullandığınız TWRP ile linke bıraktığınız farklı.

Eki Görüntüle 1305084

Bu TWRP üzerinde turuncu tema bile bulunmuyor, fstab bağlantıları da karışık duruyor.

Sıkıntının TWRP olmaması imkansız, boot. İmg sadece sistemi boot ederken kullanılır recovery. İmg bunların hepsinden bağımsızdır. Siz yine de yukarıda attığım TWRP ile bir deneyin en kötü olmaz ise stok roma tekrar geçip halledersiniz.

Hayır o linketkini kullanıyorum SS alınca TWRP mavi değil turuncu oluyor.

Hayır o linketkini kullanıyorum SS alınca TWRP mavi değil turuncu oluyor.

SS te kırmızı yazan uyarılarında rengi değişiyor.
Ayrıca attığım linkteki dosya benim dosyam Media fireye yükleyen benim.

Sanırım kurduğunuz ROM repartition gibi bir işlem yapmış internetim şu an kısıtlı indirip bakma durumum maalesef yok.

TWRP değiştirdiğiniz halde hala işe yaramıyorsa tek seçenek bu kalıyor.
Aynı TWRP bendeki cihazda sıkıntısız çalışıyor ve bütün bölüm bağlamalarını yapıyor.

Sanırım kurduğunuz ROM repartition gibi bir işlem yapmış internetim şu an kısıtlı indirip bakma durumum maalesef yok.

TWRP değiştirdiğiniz halde hala işe yaramıyorsa tek seçenek bu kalıyor.
Aynı TWRP bendeki cihazda sıkıntısız çalışıyor ve bütün bölüm bağlamalarını yapıyor.

Linki bu: (Black Widow romu)
TWRP sorunsuz zaten
Sorun boot dosyasını flashlayınca oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı