J7 Prime IMEI repair nasıl yapılır?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Merhabalar. Benim elimde yurt dışından gelme. J7 Prime bir telefon var. Zaten içerisinde orijinal IMEI numarası yok. Eski bozuk telefonumun IMEI numaraları var. Bu telefona ROM atarak Android sürümünü yükselteceğim. Ama IMEI gitme riski var. Ama yaptığım işten dolayı ve uygulama desteğinden dolayı güncellemek zorundayım. Ben şimdi IMEI numaralarımın ekran görüntüsünü aldım ve bir yere not ettim. Telefona güncelleme yapınca bu IMEI giderse ben geri telefonuma nasıl IMEI atarım? Rootlama olayına hiç girmeyin. Telefon kaçak geldiğinden aldığım yerdeki kişi telefonu önceden root işlemi yapmış. Telefoncu ile uğraşıp aldığım üç kuruş harçlığı ona vermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Box gerekiyor hocam. Bu boxlar telefoncularda mevcut, bu işi iyi paraya döküyorlar.
Efs ve modem yedeği alın siz, olası IMEI gitme durumunda son çare olarak yedekleri geri yüklersiniz.

Box gerekiyor hocam. Bu boxlar telefoncularda mevcut, bu işi iyi paraya döküyorlar.
Efs ve modem yedeği alın siz, olası IMEI gitme durumunda son çare olarak yedekleri geri yüklersiniz.
Hocam onlar hakkında bir fikrim yok. Birde nedir bu box?

Yeni konular

Geri
Yukarı