J7 PRO 32GB Dual Sim SM-J730GM ROM atma

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar J7 PRO 32GB Dual Sim (SM-J730GM) benim telefonum orjinal değil replika da değil. Bu model için sorun çıkarmayan en iyi ve en güncel ROM atma nasıl yapabilirim. Cihaz orjinal olmadığı için. Sistem de sıkıntı oluyor.

Aslında cihaz orjinal Samsung ürünü fakat Spot. Aslında hiç almam diyordum fakat dolar aldı başını gitti. Onuda geçtim faturalı bir hat alsam o hattın üstüne telefon alsam daha iyi olurdu. Ama gelir yönünden yevmiye çalıştığımız için günlük 30TL. 10 gün çalışsan 5 gün iş yok. Para nasıl geliyor nasıl bitiyor bir muamma. Bir de ben suriye sınırına 8 km uzaklıktayım sadece. İş imkanları kısıtlı olduğu için mecburen aldım. Bu verdiğiniz link sağlam mıdır? Rom'u içine nasıl atarız gösteriyor mu? Çünkü ben kendim yapamazsam burda telefoncuya yaptıracağım ve 1 günlük yevmiye parası istiyor. Onun için soruyorum.
Ayrıca bu Rom'u attıktan sonra telefona format atsak bir sıkıntı olur mu? Yani Samsung telefonların çoğunluğun da Güç tuşu+Ses kısma+Home tuşu ile atılıyor ya öyle yapsak bir sorun olur mu?
?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı