Çözüldü J7 Pro siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RogStrix

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunu çözemedim. Bana yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.
@364809 Hocam siz anlıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Discord kullanıyor musunuz? Size oradanda ulaşmak isterim.
Telefon kastı bende yeniden başlattım Samsung yazısında kaldı bende sıfırlamak ile uğraştım başaramadım ne yapabilirim?

Evet Samsung yazısında donup kalıyor :(

Hard reset atmayı denedinizmi eğer yine olmuyorsa stok ROM atın yine böyle bir sorunu daha 1 saat önce yaşadım telefon J2 2016. ROM atarak düzeltim. Eğer garanti varsa ROM işine bulaşmayın direkt garantiye gidin. Hard resette garanti gitmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@393060
Hocam düşünceniz için teşekkürler :). Deli etti beni hocam dowlaoding modunda herhangi bir ibre gözükmüyor belieli bir süre sonra program fail hatası veriyor. Ne diyeyim samsugun bundan sonra amiral gemisi dışında cihazı alınmaz diyorum hocam.
@393060 hocam eMMC arzası denen bir olay varmış cihazımda bu sorun varmış tahmini ücreti sizce nedir?

Bu tanıyı neye göre koydunuz?
Tamirciyemi gösterdiniz?

Sizce mantıklı mı hocam? (şu an J700F) kullanıyorum? Bir de sizden bir şey daha istiyorum kernelller hakkında bilginiz var mı hocam?

Hocam isterseniz yaptırıp satabilirsiniz sıfır fiyatlarına baktım az önce 2.000 TL'yi aşmış yaptırıp satabilirsiniz uygun fiyata kerneller hakkında pek bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı