Jabra Elite 2 vs Soundpeats Mini Pro vs Jabra Elite 3

Soundpeats Air 3 Pro kullanıyorum, kulaklık performansıyla alakalı bir yorum veya karşılaştırma yapmayacağım, sadece uygulaması hakkında konuşacağım.

Uygulamada, en azından benim kulaklığım için bir profil kaydetme, kulaklık kaydetme gibi bir durum yok. Her uygulamayı açtığımda bir tur arıyor ne var ne yok diye.

Ha çok kısa sürüyor, fakat beraberinde şunu getiriyor, uygulama içinde Soundpeats ses profilleri var. İşte daha yüksek bass, daha düşük bass, "Soundpeats Classic" vesaire gibi. Ben bu profillerin birini sevdim, o profille kullanmak istiyorum fakat bunun için kulaklığı telefona her bağladığımda uygulamaya girip o profili seçmem gerekiyor.

Ayrıca uygulama içinden şeffaf mod veya gürültü engelleyici moda geçiş yaptığımda da kulaklık sapıtıyor diyebilirim. Kulaklığın kendi dokunmatiğinden yaparsam sorun yok.

Yani özetle yazılım olarak sınıfta kaldı fakat, bundan 2 ay önce uygulamada gözükmüyormuş bile benim kulaklığım. Belki diğer modellerinde, Mini Pro modelinde böyle problemler yoktur. Araştırırken dikkat etmenizi öneririm. Veya da sizin için sorun değildir bunlar, ben yine de tecrübelerimi aktardım.

Geri
Yukarı