Jabra Elite 75T Kulaklıkta ses kesilmesi oluyor mu?

Gencay90

Hectopat

Arkadaşlar, selamlar. Teknosa'dan "Jabra Elite 75t Kablosuz Kulak İçi kulaklık Siyah" kulaklığını almayı düşünüyorum. Ancak YouTube videolarında incelemelere bakarken, "donanım haber" incelemesinde kulaklığın şöyle bir sorunu olduğundan bahsetmiş. Modemin yanında kulaklığı kullanırken sol kulaklıktaki ses, bazen kesiliyormuş. Güncelleme geldi, kısmen düzeltildi demiş ancak sorun hala ara ara devam ediyormuş. Konu hakkında bilgisi olan var mı? Çünkü ben, direkt modemin yanında oturuyorum ve bu sıkıntının giderilmesi benim için önemli. Cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Elektromanyetik alanların yanında, evet bu sorun oluyor bu modelde. Aynı zamanda deli gibi bir dip ses sorunu mevcut.

Bir süre kullanma şansım olmuştu, Amazon üzerinden aldığım için sorunsuz iade ettim. Bu 2 sorun dışında muazzam bir kulaklık ama büyük sorunlar olan bir kulaklık aynı zamanda.

Elektromanyetik alanların yanında, evet bu sorun oluyor bu modelde. Aynı zamanda deli gibi bir dip ses sorunu mevcut.

Bir süre kullanma şansım olmuştu, Amazon üzerinden aldığım için sorunsuz iade ettim. Bu 2 sorun dışında muazzam bir kulaklık ama büyük sorunlar olan bir kulaklık aynı zamanda.
Peki en fazla 1000 lira olacak şekilde buna benzer bir tavsiyeniz var mı? İnceleyeyim. Müzik ve oyun için almayı düşünüyorum. Bu arada ucu kulağın içine giren cinsten almayı düşünüyorum iphone kulaklıklardaki gibi değil.

Geri
Yukarı