JAHO-2060V hazır sistemi özelleştirmek

astronomydomine

Centipat
Kasayı G33 Comprador,
SSD'yi XPG SX8200,
Anakartı Pro Max- M.2 ile değiştirmeyi düşünüyorum.
Kesinlikle tek bir sitede alacağım. Bu yüzden farklı sitelerden şu parçaları alıp daha iyi bir sistem toplayabilirsin gibi tavsiyeler vermezseniz sevinirim. Ama tek bir siteden bu tarz bir özelliştirme tavsiyesine ya da sistem toplama fikirlerine açığım. Son olarak da bu sistem üzerinde farklı değişiklik tavsiyelerinizi duymak da isterim.

Tam bütçeniz nedir? Ayrıca itopya ile sorun yaşayan bir çok insan gördüm. Teknobiyotik, İnventus, Sinerji, GameGaraj gibi firmalar iyi iş yapıyor. Özellikle GameGaraj.
SSD kronik sorunlu.
Sizin gibi insanlara göre Samsung dışındaki bütün SSD'ler kronik sorunlu zaten :)

Tam bütçeniz nedir? Ayrıca itopya ile sorun yaşayan bir çok insan gördüm. Teknobiyotik, İnventus, Sinerji, GameGaraj gibi firmalar iyi iş yapıyor. Özellikle GameGaraj.

Sizin gibi insanlara göre Samsung dışındaki bütün SSD'ler kronik sorunlu zaten :)
A-Data'nın o modeli hakkında sürüyle şikayet var bile bile alması yönünde tavsiye mi verelim ?

Lütfen hakkında fikrin dahi olmayan ve önceki mesajlarını okumadığın insanlara böyle yaklaşma, Samsung dışında kronik sorunlu olmayan çok SSD önerdim, hatta Samsung'u fiyatı pahalı diye çok az önerdim.

Sistemin SSD'sini değiştireceğini yazmış ama görmedim,abartmaya gerek yok.

Son düzenleme:
Kasayı G33 Comprador,
SSD'yi XPG SX8200,
Anakartı Pro Max- M.2 ile değiştirmeyi düşünüyorum.
Kesinlikle tek bir sitede alacağım. Bu yüzden farklı sitelerden şu parçaları alıp daha iyi bir sistem toplayabilirsin gibi tavsiyeler vermezseniz sevinirim. Ama tek bir siteden bu tarz bir özelliştirme tavsiyesine ya da sistem toplama fikirlerine açığım. Son olarak da bu sistem üzerinde farklı değişiklik tavsiyelerinizi duymak da isterim.

Kasayı 750 Watt'lı kasa tercih etmenizin özel bir sebebi yoksa 650Watt'lık bir PSU'ya sahip kasa seçip açılan bütçe ile işlemcinizi 3600X yapabilirsiniz. Bunun dışında sistemi siz alıp siz kullanacaksınız buradaki yazılan şeyler sadece tavsiye. Sorunlu ürünlerden uzak durduğunuz sürece kendi zevkinize göre devam edin.

Lütfen hakkında fikrin dahi olmayan ve önceki mesajlarını okumadığın insanlara böyle yaklaşma, Samsung dışında kronik sorunlu olmayan çok SSD önerdim, hatta Samsung'u fiyatı pahalı diye çok az önerdim.

Yalniz bu SSD guncellendi hocam bunu diyen herkese diyorum bunu ama hala kronik diye biliniyor, ayni SSD bende sorunsuz calismakta bilginiz olsun.

Geri
Yukarı