Jahrein Bazı Yorumlarının Sinir Bozucu Olması

SLauGHTeRTR

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledim. Yok kadın robotlaşmış. Her şey numara. Jahrein evinde güvenli ortamda yayın açan birisi sırf izleyici kasmak için bu tür yorumlar yapıyor. Sonra ohh iyi oldu falan diyor.

Ben geçen çöp atmak için gittim. 3 kişi benden minibüse bineceğim bozuk paran var mı diye sormuştu. Caddede oturuyorum karşımda durak var. Otobüs minibüs falan geçiyor. Sigara isteyenler oluyor bir gün birinin 2 - 3 lira için adam öldürmeyeceği ne malum? Bu video da bunun kanıtı. 5 lira için ölmek istiyorum diyenler var.

Bizde ablam evlendi arabanın önüne atlayanlar oldu. 100 tane zarf vardı ama hepsinde 1 dolar vardı :) Sırf engel olmasınlar diye koyduk. Her türlü atlıyorlar arabanın önüne.

Bu tür insanlar yüzünden bir şey sorabilir miyim? Adres veya başka bir şey soran insanlar yüzünden insan tedirgin oluyor kimseye yardım etmek istemiyor. Çünkü korkuyorsun ne yapacaklarını biliyorsun.

Sıcacık evinde yayın açmaya benzemiyor.

Dediklerinden bazılarına katılıyorum. Ama haklı olduğu yerler de var. Diyor ya hani "Spawnına gitmişler." diye, burada haklı bence.

Jahrein'in sahip olduğu bir mizacı vardır, her birimizde olduğu gibi. Seversin, sevmezsin burası sizi etkiler. Dediklerinde son derece haklı olduğunu düşünüyorum ki mesajınızda siz bile bunu belirtmişsiniz. Rahatsız olunan kısım bu konuyu dile getirme şekli ise, buna yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur ki buna özgürlük denir. :) İzlemeyerek tepkinizi belirtmiş olursunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı