Jahrein hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ne seviyorum ne sevmiyorum ama şu huyundan nefret ediyorum bir insanın başarılarını kıskanması ve ona laf sallaması.
Ama bazı düşüncelerine katıldığım noktalar bulunmakta.

Ben gayet ilgiyle takip ediyorum kendisini. İlk başlarda nasılsa öyle devam ediyor. Hala başarılı fanboyluk değil ama twitch piyasası genişledikçe haterları artmaya başladı. insanlar kendilerine yakın olabilecek farklı kişilerle etkileşim kurdukça twitchi birçok kişiye aşılayan adam dışlanmaya başlandı. Siyasete girmesi olayıda bence bi reklam yada duyar değil bazı şeyleri değiştirmek için "oturduğu yerden" kalkmak eylemi olarak yaptığını düşünüyorum. Kusursuz değil tabiki ama beni çok iğreti eden bir olumsuz noktası yok.

HOI 4'e başladığım dönemde gördüğüm 1-2 Youtube videosu dışında (Youtube algoritması...) bir şeyini izlemedim ama biraz fazla küfürbaz olması dikkatimi çekmişti. Son zamanlarda milletvekilliğine adaylığını koyacakmış diye bir haber çıktı, doğruysa da şu anda mecliste bulunanlardan daha kötüsünü yapamaz nasılsa. Bence bir sorun yok.

Bir de Erzurum ve Potentia olayında denk gelmiştim, o konuda da yerden göğe kadar haklıydı.

Son düzenleme:
Sanırım, milletvekili adayı olacağını söyledikten sonra TheLaikYobaz gibi troll hesapların ve Melih Gökçek'in hedefi haline geldi. Milleti iyi temsil edeceğini düşünüyorum, özellikle Z kuşağını.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı