Jahrein Kemal Kılıçdaroğlu ile #KKHA yapacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun gençlere seslendiği videosunu Twitter üzerinden Retweet eden Jahrein'e Kılıçdaroğlu'dan cevap geldi.

Screenshot_1.png

Bunun haberini ise yaptığı Twitch yayınında alan Jahrein'de, Kemal kılıçdaroğlu'nu KKHA'ya davet etti.

Screenshot_2.png

Bunun üzerine ise CHP İstanbul Gençlik Kolları mizahi bir Tweet attı.

Screenshot_3.png

Z kuşağına yaranmak için daha ne taklalar atacaklar acaba. Bunları bir tek benim samimiyetsiz bulduğumu düşünmüyorum.

KEKW? :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim de bu geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

KEKW? :D

Adam daha konuşmayı bilmiyor🤣
A Haber olabilir ama yine de adamın bir dediği diğerini tutmuyor😀

Z kuşağına yaranmak için daha ne taklalar atacaklar acaba. Bunları bir tek benim samimiyetsiz bulduğumu düşünmüyorum.
Bunlar siyasetçi. Sadece Türkiye'de değil Almanya, Fransa, ABD kısacası dünyanın her yerindeki siyasetçiler vatandaşlara yaranmak zorundalar aksi taktirde nasıl oy alacaklar? Siyasetin kuralı bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı