Jahrein ve Ali Babacan yayını

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya Babacan efendi zamanında reisinle kol kola yürürken neredeydin? Neden itiraz etmiyordun? Şimdi Davutoğlu bir bu iki sütten çıkmış ak kaşık gibi kendilerini güzelliyorlar. AKP neyse bunlar da aynısı arkadaşlar. Renkleri farklı sadece özleri aynı yani siyasal İslam'cı.
Kendisi açıkladı zaten. Batışa sürüklendiği zaman adam istifa etti. Babacan mı dedi Erdoğan'a. Erdoğan liberal politikalar benimsedi ve ona güvendi-güvendiler-.
Kılıçdaroğu ile yapılan yayın kadar heyecan verici değildi, ilgimi çekmedi. Başkalarının da ilgisini çekmemiş gibi, 50K izleniyor sadece.
KK muhalefet lideri.

Jahrein'in soruları tatmin edici olsa da aynı şeyleri Babacan'ın yanıtları için veremeyeceğim. Kendisi lafları dolandırıp sorunun kendisini unutturma amacı güdüyormuş gibi hissettirdi. Başa gelmesi ne kadar mantıklı olur bilemeyceğim ama başka pozisyonlarda iyi işler yapabilir gibi.

Türkiye'nin en boş yapan yayıcısının,
En boş yapan (hakaret olduğu için düzelttim) kitlesi ile siyaset yapılacak, yapılıyor (ne zaman oldu, olacak fikrim yok).
O kadar ciddiye almıyorum.

Bunları yazdığım zamana yazık ama öyle.

1.7 milyon insan da o boş yayıncıyı seven rezil insanlar değil mi size göre?

Ali Babacan'ı malum partinin mavisi olarak görüyorum.

Tek umudum Mansur Yavaş.

Eğer muhsin başkan yaşasaydı ona oy verirdim ama benim de şu an tek güvendiğim isim Mansur Yavaş.

O ekreme de çok güvenmeyin bence sağı soğu belli olmaz

Bana hiç samimi ve tutarlı birisi gelmiyor.

1.7 milyon insan da o boş yayıncıyı seven rezil insanlar değil mi size göre?
"rezil" kelimesini kullandığına AKP'den nefret ediyorsun galiba .
1.7 Milyon insana bir şey demedim.
Jahrein ve onun boş yapan kitlesine bir şeyler dedim.

"Rezil" kelimesini kullandığına Akp'den nefret ediyorsun galiba.
1.7 milyon insana bir şey demedim.
Jahrein ve onun boş yapan kitlesine bir şeyler dedim.

Jahrein boş mu yapıyor? Ne konu hakkında boş yapmış söyliyebiliri misin? Kitlesinden bende nefret ediyorum özellikle o chatinden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı