Jahrein ve Kemal Kılıçdaroğlu #KKHA 22 Mayıs tarihinde Twitch'te

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Jahrein'i Arma 3 zamanlarında izliyordum sonra herkesle sorunlar yaşamaya başladı Twitch'in sahibi gibi tavırlar falan kısaca benim sevmediğim(benim görüşüm)bir tipe dönüştü. Unutmayın herkesle sorun yaşayan insandan uzak durun çünkü asıl sorunlu o insandır.

Bu adam başarısız bir siyasetçi hala koltuğunu bırakmaması bizim açımızdan kötü sevmiyorum. Başarılı biri gelecekse engelliyor.

Chp'nin belediye rezilliğini herkes biliyor zaten. Bizim burada ilçeyi 20 senedir akp yönetiyordu ve şehir çok güzeldi. Ancak şu an chp geldi ve ilçeyi b... Götürüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya kardeşim çöp toplayan adam 5000 TL maaş beğenmiyor çalışmıyor suçlu chp oluyor hangi partiyi tutuğunu bu kadar belli etme.
Bu adam başarısız bir siyasetçi hala koltuğunu bırakmaması bizim açımızdan kötü sevmiyorum. Başarılı biri gelecekse engelliyor.

Başarısız değil bilip bilmeden konuşmayın 18 yaşındayım 13 yaşımdan beri siyasetle uğraşıyorum.
@Raptor_Z hahaha atmak kolay gel tartışalım.

Ya kardeşim çöp toplayan adam 5000 TL maaş beğenmiyor çalışmıyor suçlu chp oluyor hangi partiyi tutuğunu bu kadar belli etme.
Öyle bir şey mi var?

Başarısız değil bilip bilmeden konuşmayın 18 yaşındayım 13 yaşımdan beri siyasetle uğraşıyorum.
Sen kim küçük yaşta siyasetle uğraşmak kim. Dersine baksaydın ya o zamanlar. Çocuğun siyasetle uğraştığı nerede görülmüş? Okul okumuyor musun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı